Srdce šachovej dámy SK

Popis produktu

Parametre produktu

Nakladateľstvo
Perfekt a.s.
Počet strán
168
Rok vydania
2016
Jazyk
slovenské
ISBN
978-80-8046-759-3
Váha
300 g
Väzba
Paperback

Recenzie

  Parametre produktu

  Nakladateľstvo
  Perfekt a.s.
  Počet strán
  168
  Rok vydania
  2016
  Jazyk
  slovenské
  ISBN
  978-80-8046-759-3
  Váha
  300 g
  Väzba
  Paperback

  Popis produktu

  Srdce šachovej dámy

  Poviedky pre deti a násťročných

  Poviedky - krátke príbehy pre deti a násťročných, ktoré sa neodohrávajú niekde ďaleko, ale tu vedľa, možno len o ulicu ďalej. Zobrazujú svet plný fantázie, humoru, snov, túžby po šťastí i problémy, ktoré majú aj násťroční. Poviedky sú skvelé aj na súťažný prednes, niektoré sa objavili aj v učebniciach, ale to už viete. Toto sú najlepšie poviedky 12. ročníka súťaže o najlepšiu poviedku pre deti a násťročných. Poviedkové knihy čítajú aj dospelí, často sa z nich dozvedia všeličo o myslení svojich detí. Poviedkové knihy patria na popredné miesta v požičiavanosti v knižniciach. Na túto zbierku poviedok už deti čakajú. Slovenskí spisovatelia napísali a dvesto detí vybralo tie naj poviedky na tento rok.

  Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

  • Rok pretiekol ako voda. Na pultoch kníhkupectiev sa prednedávnom objavila nová zbierka poviedok pre deti od Vydavateľstv...

   Zobraziť celú recenziu na knihy.hladacik.sk