Heureka.sk - nákupný radca

Filtrovanie:
Vyberte filtre

V porovnaní cien u produktu Každý rok má svoj príbeh - Motivačný diár na rok 2018 - Lucy Pug už nie je zaradený žiadny obchod. Odporúčame Vám tieto podobné produkty:

Každý rok má svoj príbeh - Motivačný diár na rok 2018 - Lucy Pug - Špecifikácia

Rok vydania

2017

opraviť

Výrobca

Tatran

opraviť

Ahojte, tu je Lucka, som vďačná, že sa mi splnil tento môj ,,malý” sen a predstavujem vám svoj prvý diár, v ktorom nájdete aj kúsok mňa. Bude vás sprevádzať životom, na cestách, zažijete s ním veľa zážitkov a bude neustále pri vás. Nezabudnite ich s ním zdieľať, pretože každý rok má vlastný príbeh. Vy sa už rozhodnete aký. V mojom diári nájdete motiváciu, priestor na písanie snov, cieľov, spomienok, zážitkov, nečakané prekvapenia, ale aj pár mojich skúseností a rád zo života. Presne to bolo mojím prianím. O autorke: Lucia Hrušková je nájznámejšou slovenskou youtuberkou, ale rovnako veľký úspech dosahuje aj u našich západných susedov. Jej kanál LucyPug nedávno presiahol hranicu 400.000 odberateľov. Ešte viac ich má na svojom Instagrame. Keby nebola úspešnou youtuberkou, bola by úspešnou...

celá špecifikácia

Recenzie Každý rok má svoj príbeh - Motivačný diár na rok 2018 - Lucy Pug

www.youtube.com

Pridané: 19. novembra 2017

Každý rok má svoj príbeh | MOTIVAČNÝ DIÁR LucyPug - YouTube

Sú tomu skoro dva roky, čo sme vydali našu videorecenziu ku knihe Gogo: Chalan z internetu a už vtedy som si v duchu hovorila, že to pri nej neskončí. Nemýlila som sa, medzičasom Exploited vydal básnickú zbierku Nie som básnik, no a len pred nedávnom vyšiel motivačný diárik od Štrauchovej priateľky LucyPug. Tak teda pokračujeme v našej hejtovacej tradícii a prinášame vám recenziu na ďalší nezmysel z dielne našich "hviezdičiek".


Overený zákazník Gorila.sk

Overený zákazník

Pridané: 7. novembra 2017

Zakúpený v Gorila.sk

30%

Neodporúča produkt
  • Motivacie je tam minimum... som velmi sklamana

Vývoj ceny Každý rok má svoj príbeh - Motivačný diár na rok 2018 - Lucy Pug