Lacné knihy Alena Doležalová, slovenské
Domáca krabičková diéta Alena Doležalová SKDomáca krabičková diéta Alena Doležalová SK
- slovenské
- Alena Doležalová
- 208
- 2012
- Nakladateľstvo DONA s.r.o.
Krabičková diéta je fenoménom súčasnej doby a cieľom tejto publikácie je sprístupniť túto diétu pre každého. Autorka jednoduchým spôsobom vysvetľuje základné princípy úspešnosti...
Z babičkinho receptára - Alena DoležalováZ babičkinho receptára - Alena Doležalová
- slovenské
- Alena Doležalová
- kuchárske knihy
- FORTUNA LIBRI a.s
- 256
- 2014
V nejednej rodine z generácie na generáciu kolujú obľúbené recepty, ktoré sú zapísané v malých či veľkých zošitoch, a je prirodzené, že strážcami tohto pokladu sú naše babičky....
Cukrovinky podľa osvedčených receptovCukrovinky podľa osvedčených receptov
- slovenské
- Alena Doležalová
- kuchárske knihy
- Fortuna Libri SK, s.r.o.
- 192
- 2015
Domáce cukrovinky sú jednoducho nenahraditeľné. Platilo to vždy a určite to bude platiť aj v budúcnosti. Iba my vieme, aké suroviny sme pri ich príprave použili. Niet nad...
Alena Doležalová - MúčnikyAlena Doležalová - Múčniky
- slovenské
- Alena Doležalová
- beletria
- Fortuna Libri SK, s.r.o.
- 192
- 2013
Pečenie domácich múčnikov podľa odskúšaných domácich re¬ceptov ani v dnešných moderných časoch nie je len výsadou sta¬rých mám. Práve naopak – je čoraz obľúbenejšie aj u...
Neodolateľné krémové múčniky - Alena DoležalováNeodolateľné krémové múčniky - Alena Doležalová
- slovenské
- Alena Doležalová
- kuchárske knihy
- Fortuna Libri SK, s.r.o.
- 200
- 2014
Krémové múčniky sú pre väčšinu z nás priam neodolateľné. Ich príprava pritom ani nemusí byť priveľmi zložitá či časovo náročná, záleží len na tom, ako vás pečenie a zdobenie...