Knihy zľava, beletria, Jules Verne
Vynález zkázy - Jules VerneVynález zkázy - Jules Verne
- české
- Jules Verne
- beletria
- Omega
- 224
- 2015
Jules Verne Vychádza 30.06.2015 Omega Kniha, čeština, 224 stran
Děti kapitána GrantaDěti kapitána Granta
- české
- Jules Verne
- beletria
- NAKLADATELSTVÍ SUN s.r.o.
- 70
- 2020
Tři neúplné listiny nalezené v útrobách žraloka zavedou jachtu Duncan a její posádku na pouť kolem celého světa. Na palubě jachty jsou i Mary a Robert, děti skotského kapitána...
Dva roky prázdnin - Jules VerneDva roky prázdnin - Jules Verne
- české
- Jules Verne
- beletria
- DOBROVSKÝ s.r.o.
- 384
- 2024
Nezkrácené vydání s francouzskými ilustracemi. Verne v knize zpracoval napínavý příběh patnácti chlapců, kteří si vyjeli na prázdninový výlet jachtou na moře. Po zakotvení v...
Carův kurýrCarův kurýr
- české
- Jules Verne
- beletria
- 356
- 2015
- Nakladatelství Josef Vybíral
Román vypráví příběh Michaila Strogova, carova kurýra na jeho cestě z Moskvy do Irkutska, hlavního města Sibiře. Michail Strogov je pověřen samotným carem, aby doručil dopis...
Ze Země na MěsícZe Země na Měsíc
- české
- Jules Verne
- beletria
- 192
- 2022
- Nakladatelství Josef Vybíral
Román se stal jedním z nejznámějších prací Julese Vernea. Zahrnoval v sobě odkaz na poli sci-fi a inspirací mnoha budoucím spisovatelům. Příběh byl v roce 1902 adaptován pro...
Cesta do středu ZeměCesta do středu Země
- české
- Jules Verne
- beletria
- DOBROVSKÝ s.r.o.
- 280
- 2015
Profesor Otto Lidenbrock objaví starú knihu, ktorá skrýva zašifrovaný rukopis písaný ruinami. Ide o opis cesty vedúcej do stredu Zeme. Profesor sa na túto cestu vydáva so...
Cinq Semaines en Ballon - J. VerneCinq Semaines en Ballon - J. Verne
- slovenské
- Jules Verne
- beletria
- Hachette Fiction
- 372
- 2005
Tenter de traverser l'Afrique d'est en ouest par la voie des airs, prétendre survoler dans sa plus grande largeur le dangereux continent noir bord d'une fragile nacelle livrée...
Tajemství pralesaTajemství pralesa
- české
- Jules Verne
- beletria
- 368
- 2022
- Omega
Na horním toku Amazonky u peruánského města Iquitos žije spokojeně Joam Garral se svojí rodinou. Jeho dcera Minha se chce vdát za Manoela Valdeze a svatba se má konat v...
Tajuplný ostrovTajuplný ostrov
- české
- Jules Verne
- beletria
- DOBROVSKÝ s.r.o.
- 480
- 2018
Jules Verne Vychádza 01.03.2018 Omega 2018 Kniha, čeština, 480 stran
Dvacet tisíc mil pod mořemDvacet tisíc mil pod mořem
- české
- Jules Verne
- beletria
- NAŠE VOJSKO, s.r.o.
- 96
- 2018
Jules Verne Podle jedinečného díla Julese Verna NAŠE VOJSKO 2018 Kniha, čeština, 96 stran
Matyáš Sándorf
Maják na konci světaMaják na konci světa
- české
- Jules Verne
- beletria
- 200
- 2020
- Omega
Ze seriálu dobrodružných a fantastických Vernových knih je tento příběh o statečném strážci argentinského majáku jeden z nejpravděpodobnějších. Tři muži, Vasquez, Felipe a...
Cesta do středu země - Jules VerneCesta do středu země - Jules Verne
- české
- Jules Verne
- beletria
- NAŠE VOJSKO, s.r.o.
- 96
- 2020
Zvídavost, odvaha a jistá bezohlednost – to jsou vlastnosti skutečného průzkumníka! Ale přesto se Axel, hlavní hrdina tohoto jedinečného díla Julese Verna, necítil být...
Pět neděl v balóně - Jules VernePět neděl v balóně - Jules Verne
- české
- Jules Verne
- beletria
- DOBROVSKÝ s.r.o.
- 328
- 2014
Traja britskí dobrodruhovia, doktor Fergusson, jeho sluha Wilson a verný priateľ Kennedy, sa rozhodnú letieť z východu na západ naprieč africkým kontinentom, aby odhalili...
Dvacet tisíc mil pod mořemDvacet tisíc mil pod mořem
- české
- Jules Verne
- beletria
- DOBROVSKÝ s.r.o.
- 488
- 2015
Profesor Aronnax sa rozhodol zúčastniť výpravy, ktorá mala objasniť záhadu podivuhodného netvora ohrozujúceho námornú plavbu. Aké bolo jeho prekvapenie, keď zistil, že sa...
Paris au XXe Siecle - J. VerneParis au XXe Siecle - J. Verne
- slovenské
- Jules Verne
- beletria
- Hachette Fiction
- 183
- 2005
Paris, 1960 : une métropole splendide, étincelante d’électricité, reliée à la mer par un gigantesque canal, sillonnée d’autos et de métros silencieux… Tel est le monde fascinant...
Around the World in 80 Days CC - J. VerneAround the World in 80 Days CC - J. Verne
- anglické
- Jules Verne
- beletria
- Harper Collins UK
- 304
- 2013
HarperCollins is proud to present its new range of best-loved, essential classics. 'Phileas Fogg was one of those mathematically exact people, who, never hurried and always...
Journey to the Centre of the Earth CC - J. VerneJourney to the Centre of the Earth CC - J. Verne
- anglické
- Jules Verne
- beletria
- Harper Collins UK
- 288
- 2010
Podtitul Autor Jules Verne Vydavateľ HarperCollins Publishers Počet strán 288 Rok vydania 2010 Predpokladaný dátum vydania 08.07.2010 Väzba Paperback / softback Jazyk...
Ze Země na MěsícZe Země na Měsíc
- české
- Jules Verne
- beletria
- DOBROVSKÝ s.r.o.
- 216
- 2016
O ceste na Mesiac ľudia snívali tisíce rokov, ale až do devätnásteho storočia sa jednalo len o fantázie, ktoré nemali nič spoločné s realitou. Rýchly technologický vývoj a...
Ocelové městoOcelové město
- české
- Jules Verne
- beletria
- DOBROVSKÝ s.r.o.
- 112
- 2015
Obrovské dedičstvo po indickej kňažnej si rovným dielom rozdelí francúzsky lekár Sarassin a nemecký profesor Schultz. Prvý sa rozhodne peniaze využiť na stavbu dokonalého...
Na kometě - Jules VerneNa kometě - Jules Verne
- české
- Jules Verne
- beletria
- Omega
- 224
- 2016
Kométa gália pri zrážke so Zemou odtrhla malý kus planéty, kde žilo tridsaťšesť ľudí rôznych národností. Vesmírni stroskotanci si najskôr mysleli, že divné úkazy spôsobilo len...
Le tour du monde en 80 jours Verne JulesLe tour du monde en 80 jours Verne Jules
- francúzske
- Jules Verne
- beletria
- Dr.Josef Raabe Slovensko, s.r.o- (Eli Publishing)
- 112
- 2015
Un roman d’aventures au suspense haletant et un document instructif sur le monde a la fin du XIXe siecle. Phileas Fogg, membre éminent du Reform club parie 20 000 livres avec...
Patnáctiletý kapitánPatnáctiletý kapitán
- české
- Jules Verne
- beletria
- 408
- 2017
- Omega
Jules Verne Omega 2017 Kniha, čeština, 408 stran
Cesta kolem světa za osmdesát dníCesta kolem světa za osmdesát dní
- české
- Jules Verne
- beletria
- NAŠE VOJSKO, s.r.o.
- 96
- 2018
Podle jedinečného díla Julese Verna, ilustrace Francesca Rossi. Pokud milujete odvážná dobrodružství, pokud jste kdy snili o tom, že navštívíte vzdálené země, pokud máte rádi...