Zlatokopka - Sasková Lucia

Obsah knihy: Zlatokopka V klenotníctve predávala diamantové šperky - najčastejšie zlatokopkám, ktoré prichádzali v sprievode svojich partnerov. Po čase sa sama stala jednou z...
Doprava 2,48 €,Info v obchode

Slovenský Spisovateľ
Počet strán
Rok vydania
2013

S produktom som spokojná, ale mám výčitku ku vybavovaniu objednávky: Bola som v naivnom presvedčení, že vo Vašom eshope nakúpim všeličo z jedného miesta. Uvítala by som sústredenie všetkých objednaných položiek na jednom mieste, teda eshop Mall, a následné odoslanie jednotnou dopravou.

• , zakúpené v preskoly.sk

Počet strán
Rok vydania
2013

Obsah knihy: Zlatokopka

V klenotníctve predávala diamantové šperky - najčastejšie zlatokopkám, ktoré prichádzali v sprievode svojich partnerov. Po čase sa sama stala jednou z nich. Svojho o hlavu menšieho partnera s plešinkou a bruškom pomenovala Chrústik. Zaplatil jej plastiku, aby mala vysnívané trojky, pery jej dal napichať botoxom, čo sa jej až tak nepáčilo, ale čoraz častejšie jej zveroval svoju zlatú kartu... Ak vás čo len trochu zaujíma svet zlatokopiek, neváhajte. Takúto knihu ste ešte nečítali!

• Putava, realisticka, lahko pisana. Precitana na jeden dych

Odporucam

Najlepšia kniha akú som kedy čítala... zo života, dobre napísaná,výborná oddychovka, + aj sa pobavíte:)naozaj odporúčam.

• , zakúpené v preskoly.sk

odporucam

• -asi len názov :D
    • uvedené nižšie

Chcela som si túto knihu kúpit, ale ked som si o nej prečítala , čo tu píšete ..že: ,, pery si dala napichať botoxom " :DD tak ma to rozosmialo, Ked bude celá kniha taka neoverená a ,, pravdivá " tak radšej ani nemusela vyjst :).. botox sa nikdy ! do pier nepichal a ani pichat nebude .haaah :D ..

• dobra zaujimava knizka

super knizka