Ži ako kráľ, alebo lamentuj a preklínaj - Peter Dubaj

Na sklade • 1 variant3,99 €2 372 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €4 neoverené recenzieĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček1 €3 701 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €97 % • 10 999 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant1,99 €98 % • 9 194 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie

Autor

• Vyborna kniha TOPKa
    • Knihu som si objednal na zaklade recenzii

Odporucam kazdemu citat tuto knihu

• , zakúpené v Panta Rhei.sk

Také samé omáčky okolo toho ako mať veľa peňazí ale často to v živote tak úplne nefunguje ako to ten pán opisuje.
    Sebavedomie mu rozhodne nechýba.

Kúpila som ju frajerovi aby teda zbohatol

Rok vydania
2017

Ocenenie

Produkt roku 2018 - Finalista

Kniha, ktorá Vám rozšíri obzory v oblasti biznisu, podnikania, vzťahov a života ako takého. Pripravil som pre Vás publikáciu postavenú na mojom skutočnom príbehu a zo skúseností, ktoré som doposiaľ zozbieral. Kniha Ži ako kráľ, alebo lamentuj a preklínaj nepatrí medzi obyčajnú motivačnú literatúru. Je to kvalitná zbierka rád a ponaučení, ktoré Vám od základov zmenia pohľad na svet!

Čo sa z knihy dozviete ?

Publikácia pozostáva z množstva zaujímavých kapitol. Každá kapitola prináša nový poznatok, ktorého účelom je zmeniť Váš život k lepšiemu. Získate knowhow ako vyjsť z každodenného pracovného kolotoča a začať si konečne naplno užívať každú sekundu na tomto svete.

Ako prekonať strach z neúspechu!

Naučím Vás, ako prekonať vlastný strach z neúspechu, a ako všetko zlé čo sa Vám v živote stalo premeniť na skvelý biznis.

Ako zarábať až 15 000 eur z online biznisu!

Ukážem Vám, ako si vytvoriť pasívny príjem bez toho, aby ste museli makať vo fabrike za 500 eur a naučím Vás, ako si vybudovať svoju miliónovú značku.

Ako som dokázal na mojej šikane zarobiť!

Svoju šikanu na školách som premenil na biznis, ktorý mi dnes zarába, aj keď som práve na pláži v Thajsku alebo spím na posteli Hastens. 3 hodinový pracovný čas, ktorý zarába!

Naučím Vás, ako robiť iba 3 hodiny denne a pritom byť viac produktívny ako ľudia, ktorí pracujú 8 a viac hodín každý deň!

Každý jeden zamestnanec to pozná. Ráno vstáva do práce, nahnevaný, že si nemôže pospať o čosi dlhšie. Cestou do práce nadáva na ranné zápchy na cestách, v práci zase na všetko možné a potom príde domov, nervózny, uťahaný a bez chuti robiť nejakú činnosť, a tak si len sadne pred televízor a jeho deň je fuč.

Prečo si takto kradnúť život? Hovorím kradnúť, lebo to nie je nič iné. Je to kruté oberanie sa o svoj drahocenný čas, o svoj život. Mnohí žijú v takýchto zabehaných koľajách a nechcú to zmeniť. Niekto aj chce, ale bojí sa. Pre tých, čo svoj život chcú zmeniť, je práve táto kniha, ktorá vás naučí žiť ako kráľa, lebo život poddaného, teda zamestnanca, nie je tým pravým orechovým.

O mne

Volám sa Peter Dubaj a moje okolie si myslí, že som provokatér, ktorý svojím životným štýlom dráždi obyčajných ľudí. Mojím poslaním však je to, aby sa pracujúci a vykorisťovaní ľud spamätal z letargie, v ktorej žije. Vydávam svoju prvú zbierku rád a návodov pohľadom mladého človeka, majiteľa stovky internetových domén, investora v online biznise a filantropa. Som zakladateľ vzdelávacích kurzov Ebayexpert.sk a Diamondbrand.sk pre všetkých, ktorí sa o podnikanie v online sfére zaujímajú

• , zakúpené v MegaKnihy.sk

• Vyborna kniha TOPKa
    • Knihu som si objednal na zaklade recenzii

Odporucam kazdemu citat tuto knihu

• Finalista súťaže ProduktRoku 2018, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• , zakúpené v Panta Rhei.sk

Sebavedomie mu rozhodne nechýba.

Kúpila som ju frajerovi aby teda zbohatol
    Ale po prečítaní tej knihy musím povedať že naďalej nemá nič;(

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• Nic

Táto kniha je neskutočný brak. Nedá sa to čítať. Vykradol iných autorov a ešte to po nich aj zle skopíroval. Sú to pre mna vyhodené peniaze. Mohla som za ne kúpiť inú knihu, s hodnotnejšim obsahom. Moja vina.

• Top kniha
    • skvelá motivácia
    • autor si nedáva servítku pred ústa
    • ukazuje realitu taká aká je

Určite odporúčam zakúpiť. Táto kniha by mala byť povinné čítanie na školách

• Pro zvláštní školy
    • Tragédie

Knihu bych doporučil do zvláštních škol kde průměr IQ je v rozmezí 60-75 bodu a to ciste jen na nácvik čtení jednotlivých písmen. Průměrně inteligentní člověk musí mít problém dočíst prvních 15 stránek bez premahani. Je to poprvé co píši nějakou recenzi, ale toto byla moje povinnost

• Nic

Je to otras vymývanie mozgov,aby na Vás len zarobil. Úplne vyhodené peniaze . V jednom má však pravdu a to že zarába na hlúpych Slovákoch, ktorí ho ešte podporujú.

• Kniha pre hlupákov
    • Slabé

Kniha pre hlupákov, ktorí si myslia, že v knihe nájdu recept na to, ako zbohatnúť. Pritom jediný, kto zarába, je autor knihy - a zarába na hlupákoch, ktorí si tú jeho knihu kúpia. Normálny inteligentný človek určite nedočíta knihu ani do polovice - lebo ten text je čistá vata.

• Pře smiech

Vyhodene peniaze

• Zjištění, ze k napsání knihy není potřeba ani rozum ani zkušenosti
    • Naprosté rozčarování

Zadarmo dráha, naprostá ztráta času a zbytecne nuceni se a premahani jestli se dej posune kupředu - neposune, celkové jsem naštvaný