Zasvätenie Col - Haichová

Nemôžem ohodnotiť , nakoľko som nemal doručenú knihu

• , zakúpené v iPark.sk

Kúpil som ju manželke,veľmi sa potešila a vrhla sa do citania

• , zakúpené v Literama.sk

• Vskutku nádherne napísaná kniha o zasvätení, reinkarnácii, karme a mnohých životných skúsenostiach autorky, ktorými musela prejsť na svojej ceste za duchovnom. Čítať o človeku, ktorý si pamätá na svoj minulý život/ty je vskutku strhujúce obzvlášť keď si uvedomíme, že život, ktorý práve prežívame nie je jediný. Tento fakt by mal seba-reflexnejšieho človeka donútiť k zamysleniu, čo je teda samotný zmysel života? Tomu, kto by chcel nájsť ďalšie odpovede na podobné otázky a dopátrať sa viac o záhadách, ktoré nás obklopujú by som jednoznačne odporučil čítať diela autora Samaela Aun Weora.

Nádherné a pútavé čítanie.

Autor
Váha
440 g
Väzba
Brožovaná bez přebalu lesklá

Toto nie je iba román. Nie je to ani iba životopis, a dokonca ani obyčajná ezoterická literatúra. Je to všetko spolu a ešte oveľa viac. brJe to jedno z prelomových diel, v ktorom autorka majstrovsky miesi rozprávanie zo svojho súčasného života, od detstva na prelome 19. a 20. storočia až do dospelosti, so spomienkami na životy, ktoré tomu predchádzali zvlášť na ten, ktorý strávila ako faraónova dcéra v Egypte.br

Neopakovateľným spôsobom vtiahne čitateľa do deja či už ide o príbeh malého dievčatka, ktoré má čudesné sny a pocit cudzinca vo svete, alebo o strhujúcu a nebezpečnú cestu egyptskej kňažky k zasväteniu.

Akoby sme v chrámových sieňach sedeli s ňou, bez dychu počúvame učenie jej majstra, veľkňaza Ptahhotepa, ktorý ju na túto cestu k najvyššej múdrosti pripravuje.

Dozrievanie citlivého dieťaťa, rany osudu, ktoré sú len míľnikmi na našej ceste, pád na dno, ktorý je zároveň bránou k výšinám, ľudia vynárajúci sa z minulých životov, hrôzy druhej svetovej vojny… to všetko sa prelína záhadným spôsobom a vedie k hlbokej pravde o zmysle života a dôsledkoch našich činov.

Toto je najobsiahlejšia reinkarnačná správa, aká bola kedy napísaná, najzrozumiteľnejšie svedectvo o dávnej múdrosti skutočného zasvätenia, ktoré oddávna podnecuje ľudskú fantaziu…

• , zakúpené v littera.sk

• Doposiaľ som nedostal predmet objednávky

Nemôžem ohodnotiť , nakoľko som nemal doručenú knihu

• , zakúpené v iPark.sk

Kúpil som ju manželke,veľmi sa potešila a vrhla sa do citania

• , zakúpené v Literama.sk

Nádherné a pútavé čítanie.

• , zakúpené v Gorila.sk

• vynikajuca kniha, putavo a zrozumitelne napisana

Odporucam!