Základy arteterapie - Jaroslava Šicková-Fabrici

Počet strán
Rok vydania
2016

• , zakúpené v moja-kniha.sk

Knihu som začala čítať. Je napísana mne blízkym štýlom. Pre mňa, ktorá sa iba začína arteterápií venovať a hľadám si dostupné základné informácie je veľmi dobre napísaná . Pripomína štýlom veľmi dobre napísanú učebnicu ale aj prínosnú knihu. Našla som si knihu, ktorú som dlho hľadala. Kniha je cenovo dostupná, kvalitou však prevyšuje cenu. Kniha je vhodná ako pre študentov, tak aj pre odborníkov, ktorí hladujú informácie na jednom mieste.

Autor
J. Šicková-Fabrici
Žáner
psychológia
Počet strán
Rok vydania
2016

Autor : J. Šicková-Fabrici, Druh sortimentu : Kniha, Název : Základy arteterapie, Jazyk : Čeština, Počet strán : 304

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v moja-kniha.sk