Záhada troch štvrtín Agatha Christie - Sophie Hannahová

Produkt nemá žiadne parametre.

• dobré čítanie ako obyčajne
  • , zakúpené v Panta Rhei.sk

• Zavádzajúci názov - resp. obálka knihy (nie je to Agatha Christie)

Možno som sa mala lepšie pozrieť, ale knihu som objednala v domnení, že je to Agatha Christie a až doma po otvorení som so sklamaním zistil, že teda nie... "Agatha Christie" je použitá len ako obchodné meno a obsah tomu zodpovedá. Tomu, kto navrhoval obálku sa chcem poďakovať, pretože meno Sophie Hannahová je na tak zlom mieste, že si to ozaj nemusí každý všimnúť - vrátane mňa :(

Produkt nemá žiadne parametre.

1zákazník odporúča produkt

• dobré čítanie ako obyčajne
  • , zakúpené v Panta Rhei.sk

• Zavádzajúci názov - resp. obálka knihy (nie je to Agatha Christie)