Recenzie World of Warcraft: Kronika - Svazek 1

Overené recenzie World of Warcraft: Kronika - Svazek 1

lenka

Pridané: 21. novembra 2017

Zakúpený v Fantasyobchod.cz

radosť z darčeka pre syna

Overený zákazník Brloh

• Príbehové sekvencie
  • Warcraft
  • Tvrdý obal
  • Málo strán

Výborná kniha ktorá objasní mnohé a vytvorí vám tak spojitosti medzi jednotlivými príbehovými líniami a urobí vám príbeh Warcraftu konečne ako jednu líniu príbehu a nie rozsekané časti občas nepochopených sekvencií.
Kniha má krásne spracovanie, kvalitný preklad až na asi 3 preklepy, ale inak fakt pekne spracované, hodnotím veľmi pozitívne aj vzhľadom na to že som fanušíkom Warcraft.
Illustrácie mal na starosti velmi zdatný umelec a podľa toho aj celá kniha vyzerá, je to fakt vysoká úroveň spracovania a nejedná sa o malú mäkkú knihu ale o hnihu veľkosti encyklopédie, avšak o poznanie tenšiu, čo je trochu škoda, lebo existujú ešte mnohé veci ktoré niesú jasné v príbehu či v hre.
Vrelo odporúčam a ja osobne som nadčený, kniha poputovala manželke ako vianočný darček ;)

Skapinqa

Pridané: 13. septembra 2016

• Tvrdá väzba
  • Fotopapier
  • Kvalitná tlač
  • Obrázky sú vo vysokej kvalite
  • Napriek snahám korektorov sa v prvom vydaní nájde niekoľko štylistických chýb.
  • Stránkovanie nesúhlasí s registrom.

Kniha datuje chronologicky udalosti od začiatku sveta, až po 46 pred otvorením Dark portalu. Obrázky sú skutočne skvost.
Pokiaľ dychtíte po odpovediach, ktoré máte počas vašej výpravy naprieč Azerothom, tak kniha ich zodpovie.
Dočítate a dozviete sa mnohé veci, ktoré boli kvôli príbehu prepísané. Čo je to najpodstatnejšie je zážitok už len z toho, keď knihu držíte.
Skúsenejších čitateľov rozhodne potešia poznámky na konci knihy, ktoré poukazujú na originálne názvy prekladov.
Poznámka na záver:
Je to kronika, nečakajte, že naratívna čast bude nejako extra rozobratá, taktiež nečakajte obrovské množstvo obrázkov (je ich tam napriek tomu dosť).
Aby ste sa vyhli sklamaniu, odporúčam nasledovné kroky:
1. Zistiť si, čo je kronika (ak to neviete)
2. Zvážiť kúpu knihy, až po tomto zistení.

Filipo

Pridané: 22. augusta 2016

Zakúpený v Fantasyobchod.cz

• Všetky informácie od vzniknutia Azerothu až po udalosti pred Temným Portálom... A samozrejme pekné ilustrácie

Som veľký fanúšik Warcraftu, preto som si objednal túto kroniku aby som sa o tom svete dozvedel viac a naozaj môžem túto kroniku len odporučiť, dozvedel som sa nové veci a všetko do seba začalo zapadať... Už sa teším na druhú časť :)

Overený zákazník MegaKnihy.sk

Pridané: 2. júla 2016

(Upravené 2. júla 2016)

Zakúpený v MegaKnihy.sk

každy fanušik wow to musí mať

Overený zákazník MegaKnihy.sk

Patrik Polaček

Pridané: 23. júna 2016

(Upravené 23. júna 2016)

Zakúpený v MegaKnihy.sk

• Krásne ilustrácie od Petera Leeho
  • Dobre a stručne zhrnutá Chrisom Metzenom

Táto kniha je povinnosťou pre každého fanúšika lore sveta Warcraftu.