Vychvátenie

Produkt nemá žiadne parametre.

Produkt nemá žiadne parametre.

1zákazník odporúča produkt

• Knihu jednoznačne odporúčam.
      • Nič nie je dôležitejšie, než duša človeka,žiadna honba za materiálnym zabezpečením,za tým, čo chce tento svet.
      • To je len prázdnota.
      • To všetko tu na zemi zanecháme, každý spravodlivo dostane drevený spacák rovnakých rozmerov, kam si nič nevezme.A to ešte môže byť rád, ak sa nedožije tej mely,ktorá príde.Lebo je dosť možné, že sa trestu veľa ľudí dožije,že sme posledná generácia sveta.
      • Ak bola kedysi Sodoma a Gomora vyhladená sírou, čo príde na svet, ktorý pácha nemravnosti rôzneho druhu,zabíja starých ľudí eutanáziou,zabíja nenarodené deti v lonách matiek, przni dievčatká-skoro deti- a zabíja ich duše-detská protitúcia, ničí duše detí násilným vytrhávaním z rodín a umiestnením do náhradných rodín pre zábavu,kde sú týrané,kde už nikdy neuvidia svojho otca a matku,ich utrpenie volá k nebu !!! Stvoriteľ nie je slepý a hluchý!!!
      • Je napísané, čo sa stane tomu, kto ublíži jednému z maličkých.
      • Len milosť Pána Ježiša Krista ešte zdržiava trest.
      • Ja plačem nad tým, a Ty???
      • Iba vtedy, ak v nás bude Pán Ježiš, Syn Boží, ktorý za nás, naše hriechy-aj za tieto ukrutnosti zaplatil, ktorý nás zmieril s Otcom,vtedy máme večný život s ním.On každého volá, nech urobil akýkoľvek zlý skutok, ešte sa môže obrátiť a zachrániť si dušu. On v nás je iba vtedy, keď v nás žije Jeho Slovo skrze svätého Ducha,ktorý nám pomôže jeho Slovo zachovať a tak, ako On robil, tak podobne robiť a tak žiť.Treba robiť naozaj úprimné pokánie zo svojho života,odvrátiť sa od zlého,nech to bolo čokoľvek, vyznať,že v Neho veríme,že veríme, že za nás naše viny zaplatil na kríži svojím životom,dať svoj život Jemu a veriť evanjeliu,čo je tam napísané,lebo všetko sa do bodky splní.
      • Vtedy nech sa deje čokoľvek, sme Jeho, v živote aj vo smrti.Vtedy budeme s ním.
      • Túto pravdu veľa ľudí nechápe ,alebo z pohodlnosti nechce chápať.
      • Zobuďte sa, je už ozaj málo času.Už nie je o 5 min. 12, už je o 5 sekúnd 12.
      • Myslím, že je jasné, kam speje tento svet.