Vraťme Americe její velikost!

Slavná kniha amerického prezidentského kandidáta, kde říká Nastal čas navrátit Ameriku jejím právoplatným majitelům – americkému lidu. Nehodlám hrát tutéž hru, jakou hrají...
Doprava 2,27 €,Do týždňa

Do týždňa • 1 variant2,99 €95 % • 4 887 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,99 €140 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,29 €97 % • 1 742 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €4 neoverené recenzieĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant1,99 €98 % • 9 194 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Do mesiaca • 1 variant1,99 €97 % • 10 999 recenziíĎalšie informácie

Väzba
Brožovaná bez prebalu lesklá
Rok vydania
2016

Nehodlám hrát tutéž hru, jakou hrají politikové už dlouhá desetiletí – jenom řeči, ale skutek utek, zatímco zákony nám diktují zájmové skupiny a lobbisté. Otřásám zavedeným pořádkem na obou stranách politické scény, protože mě koupit nelze. Chci Ameriku vrátit zpátky, chci, aby byla zase velká a blahobytná, a zajistit, aby ji ctili naši spojenci a aby se jí báli naši protivníci.

Nastal čas činů. Američané už mají běžné politiky po krk. A právem! V této knize nastiňuji svou vizi, jak Americe vrátit velikost. Také uvádím, jak ozdravit naši churavějící ekonomiku, jak reformovat zdravotní systém, aby byl efektivnější a méně nákladný a neděsil jak lékaře, tak pacienty, jak přebudovat naši armádu a začít vyhrávat války, místo abychom jen přihlíželi, jak naši nepřátelé mají navrch. … Jak se postarat o to, aby naše vzdělávací soustava nabízela zdroje, jež našim studentům umožní soutěžit v mezinárodním měřítku, aby budoucí uchazeči o zaměstnání měli nástroje, které potřebují ke zdaru. Dále uvádím, jak ihned přemístit zpátky do Ameriky pracovní místa zavřením našich dveří ilegálním přistěhovalcům a nátlakem na naše podniky, aby vyráběly své zboží ve vlasti.

Jsem moc rád, že se do toho dal. Myslím totiž, že tím, jaký je, tím, co říká, a formou, jak to říká, lecčím zatřese. Já myslím, že je toho velice zapotřebí. Robert Redford v rozhovoru s Larrym Kingem

Do týždňa • 1 variant2,27 €98 % • 24 158 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,29 €97 % • 1 742 recenziíĎalšie informácie

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.