Tučko Tom - Tomáš Kosačík

2017

super knížka

super kniha

• , zakúpené v KNIHCENTRUM.SK

• Výhodou je, že si tovar môžem pohodlne objednať z domu a nemusím ísť osobne do kníhkupectva.

Autor
Tomáš Kosačík
Žáner
naučné
Počet strán
Rok vydania
2017

Kniha odhaľuje kroky môjho úspešného chudnutia, ktoré ma zbavili nadváhy 27 kg a 33 cm v páse. Sám som bojoval s nadváhou už od detstva a skúšal som veľa postupov, ako sa nadváhy zbaviť. Nikdy som ale neuspel! Váha sa mi po každom pokuse opäť vrátila, a tak som sa točil v začarovanom kruhu ďalej a ďalej. Zlom priešiel až vo chvíli, keď som na to šiel inak. Zabudol som na bežné rady, ktoré všetci odporúčajú a našiel si vlastnú cestu.

Hľadal som vlastné postupy, vymýšľal vlastné recepty a nakoniec som schudol počas jedného roka 27 kg. Váhu si stále držím a žijem úplne nový život.

Táto kniha Vám ukáže, že schudnúť môže naozaj každý.

Ukážem Vám, ako aj pomocou bežných potravím môžeme uvariť veľmi rýchlo jednoduché a pritom zdravé jedlá, ktoré budú chutiť celej Vašej rodine.

super knížka

super kniha

• , zakúpené v KNIHCENTRUM.SK

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v KNIHCENTRUM.SK

• Nemusím hľadať po kamenných obchodoch.

Knihy sú kvalitne vypracované- kvalitný papier a fotografie, zrozumiteľný a ľahkopochopiteľný text. Knihy postupne čítam a zatiaľ som veľmi spokojná. Veľké množstvo receptov a kvalitné rady do života.

• , zakúpené v KNIHCENTRUM.SK

Autor jasným zrozumiteľným jazykom podáva informácie, ktoré odborníci objasňovali zložitejším spôsobom.

• , zakúpené v KNIHCENTRUM.SK

• Doba knizka pre tych co chcu zhodit :)
  • , zakúpené v KNIHCENTRUM.SK

• jednoducho, zaujímavo a zrozumiteľne napísaná knižka :)
  • , zakúpené v KNIHCENTRUM.SK

Staronový prístup k chudnutiu,ktorý mi lepšie vyhovuje ako hladovkové diéty!Zaujímavé rýchle recepty z bežných surovín potešia každú ženu,ktorá rada varí ,ale nechce stráviť hodiny v kuchyni!Odporučím všetkým!

• spokojna
    • nic proti