Tri sestry - Táňa Keleová-Vasilková

Viera je učiteľka. Má rada svoju prácu, rodinu. Len dcéra Liv dospieva akosi prirýchlo. Lucia je matka dvoch malých chlapcov, ktorí potrebujú veľa lásky a pozornosti. V...
Doprava 2,1 €,Do týždňa

Info v obchodeDarček2,99 €172 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €423 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček1 €3 701 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,29 €97 % • 1 742 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant1,99 €98 % • 9 194 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €4 neoverené recenzieĎalšie informácie

Pevná bez prebalu lesklá
Rok vydania
2018

• , zakúpené v www.knihyprekazdeho.sk

Už v predchádzajúcom titule tejto autorky "Mama" som napísala, že som chcela poznať prácu oceňovanej autorky. Tento produkt by som odporúčala čitateľom, ktorí veľmi nerozoberajú, prečo sa postavy správajú tak a prečo nie inak. Táto kniha sa mi páčila viac, ako "Mama". Najmä pre logické vyústenie ako a prečo sa sestry sa znova spriatelili a začali sa stretávať. Viedla k tomu síce dosť dlhá a ťažká cesta, museli preklenúť svoju vlastnú hrdosť /najstaršia Viera/. Najpozoruhodnejšia bola premena u Lucie, jej boj s rozhodnutím opustiť manžela spolu s dvoma malými synmi. Neviem prečo ma dej neprekvapil, išiel tak, ako som si to predstavovala. V knihe bolo veľa dialógov a málo opisov.

• krásny román

Väzba
Pevná bez prebalu lesklá
Rok vydania
2018

Lucia je matka dvoch malých chlapcov, ktorí potrebujú veľa lásky a pozornosti. V manželovi Tomášovi však oporu nenachádza.

Najmladšia Ema je slobodná. V láske sa jej nedarí, ale stále verí, že raz sa dočká.

Tri sestry a mama, na ktorú dvom z nich nezostáva čas. Mama tuší, že pre dobro jej najdrahších treba niečo urobiť, kým nie je neskoro.

Číslo vydania 1

Knihy viazané

2zákazníci neodporúčajú produkt

• krásny román

• výborná kniha
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v www.knihyprekazdeho.sk

• skoro všetky knihy mám od tejto spisovatelky.
  • , zakúpené v Gorila.sk

Zatiaľ najslabšia kniha. Odkedy má zmluvu s Ikarom na dve knihy ročne, tie knihy za nič nestoja. Tá spisovateľka musí byť veľmi nešťastná a nespokojná so svojim životom.

• , zakúpené v Literama.sk

Knihu som kúpila pre nenáročnú čitateľku ako oddychovku, pre mňa jej čítanie znamenalo stratu času /plytké, banálne, nudné/ aj keď téma spájania rodiny /troch sestier/ je zaujímavá aj poučná v tom, aby sme nezabúdali na našich žijúcich rodičov a venovali im pozornosť, trpezlivosť a lásku. Škoda, že autorka sa so spracovaním viac nesnažila, akoby šité horúcou ihlou.

• , zakúpené v www.knihyprekazdeho.sk

Diela autrorky mám veľmi rada, sú realistické, veľakrát inšpiratívne

• , zakúpené v Gorila.sk

• nákup v pohodlí domova
  • , zakúpené v preskoly.sk

Spokojnosť

• , zakúpené v www.knihyprekazdeho.sk

ESTE SOM JU NECITALA, ALE AUTORKA MA NIKDY NESKLAMALA.