Recenzie Tréning väzňa - Paul Wade

Produkt získal ocenenie

• Award
  • Award

(19 z 19 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

- stará škola cvičenia je späť. Keby táto kniha vyšla pred pár rokmi tak neminiem tolko zbytočných hodín tréningu s činkami a množstvo peňažných prostriedkov na doplnky výživy ktoré mali len krátkodobý efekt.Cvičím zhruba 4 mesiace podla knihy a už vidím výsledky a hlavne sa stále posúvam ďalej. Zobraziť celú recenziu

Overené recenzie Tréning väzňa - Paul Wade

Overený zákazník ABC Knihy

Mariana

Pridané: 12. decembra 2016

Zakúpený v ABC Knihy

• úplne všetko
  • kniha je zrozumiteľná pre širokú verejnosť
  • aj dlhodobím športovcom poskytne nové informácie
  • jasne zdôvodňuje výhody "tréningu väzňa"

mnohí ľudia až po prečítaní tejto knihy pochopia význam cvičenia s vlastnou váhou a pojem funkčného svalstva

Award

www.produktroku.sk

Pridané: 29. februára 2016

PRODUKT ROKU 2015

Finalista súťaže ProduktRoku 2015, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Celá recenzia na www.produktroku.sk

Pridané: 5. októbra 2015

Zakúpený v PreSkoly.sk

• Kniha presne pre tých, ktorí chcú cvičiť a nechcú chodiť do posilovne.
  • Asi nič

Super kniha

Pridané: 1. apríla 2015

Zakúpený v PreSkoly.sk

• Funkčný ucelený systém cvičenia.

Až keď som začal s týmto systémom cvičenia s vlastnou váhou, zistil som ako som na tom biedne, aj keď som predtým niekoľko rokov cvičil s činkami. Kto to neskúsi neuverí. Doporučujem aj druhú časť tejto knihy.

Award

www.produktroku.sk

Pridané: 18. februára 2015

PRODUKT ROKU 2014

Víťaz súťaže ProduktRoku 2014, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Celá recenzia na www.produktroku.sk

Pridané: 12. júla 2014

Zakúpený v Literama.sk

• kúpila som ho pre syna. je ňou nadšený .
  • žiadne

kniha jednoznačne poukazuje na to, aké je dôležité pracovať s vlastným telom ale je potrebná silná vôľa a vytrvalosť

Ladislav Kulic

Pridané: 25. októbra 2013

Zakúpený v PreSkoly.sk

Vyborna kniha s dobrymi cvikmy ,netreba chodit do ziadnej telocvicene,fitka ale zacvicit v pohode doma .

Radox21

Pridané: 28. septembra 2013

Zakúpený v Literama.sk

• super kniha pre tých čo chcú so sebou niečo robiť a nemajú peniaze na drahé fitká a sypačky
  • super kniha pre tých ktorí chcú nadobudnúť skutočnú silu
  • super kniha pre tých ktorí si chcú pestovať silnú vôlu a posúvať si svoje limity
  • super nižka super,spracovaná žiadne komplikované série a tabulky pri ktorých človek niekedy potrebuje aj kalkulačku
  • nič pre lenivých ludí, nech si radšej sadnú pred PC alebo TV

super

Pridané: 23. septembra 2013

Zakúpený v PreSkoly.sk

vyborna knizka na domace cvicenie

PAVOL

Pridané: 9. septembra 2013

• zaujimave čitanie

všetko ok

Patrik

Pridané: 13. augusta 2013

Zakúpený v PreSkoly.sk

• Detajlny popis cvikov s obrazkami, lahko citatelna teoria cvicenia, vhodna od totalnych laikov a zranenych (1 stupen obtiaznosti) az po expertov (10 stupen obtiaznosti) .

Tato kniha ukazuje 5 roznych cvikov, pri ktorych si schopny precvicit cele telo. So zvysovanim tvojej sily stupa aj uroven jednotlivych cvikov. Ukazuje cestu, ako mozes pri dodrzani opisanych postupov bezpecne dosiahnut taku vyvazenu silu tela, ze nebudes mat problem urobit zhyb na jednej ruke.
Je uplne jedno, ako si na tom fizycky. Ak si uplny laik, tak neprekonas prvu uroven za tyzden, ale za pol roka. Ale dolezite je, ze ju bezpecne prekonas. Splnenie urovne nieje casova zalezitost, ale je urcena vykonom.
Nech si akokolvek zdatny, neverim, ze uz teraz mas na 10tu uroven u vsetkych 5tich cvikov. A preto odporucam tuto knihu aj spickovym sportovcom. Urcite vam rozsiri obzory a vdaka nej zistite svoje slabiny

Pridané: 23. júla 2013

Zakúpený v PreSkoly.sk

tento produkt som si vybrala, lebo ma zaujalo, že autor zhrnul do tejto knihy cviky s vlastnou váhou, bez zbytočných výživových doplnkov a v knihe objasnil pozitíva týchto cvikov...
určite by som túto knihu odporučila všetkým, ktorí chcú pre seba niečo urobiť...

Pridané: 21. júla 2013

• .
  • .

masters6

Pridané: 24. júna 2013

Zakúpený v PreSkoly.sk

Nieto čo vytknúť, super kniha :)