Topp Tvořit se dá ze všeho! Vánoce

Počet strán
Rok vydania
2012

• , zakúpené v Literama.sk

• Nemá chybu!Jednoduche vecicky,nové,neopozerané.Práve pre mna a moje kolegyne.V skolke sa uz aj mozeme hrat!Ideme na to.Dakujem!

Konečne niečo nové!Potešia sa aj moje kolegyne v skolke a jasne,že som tejto knihe rada aj ja!

Autor
Pia Pedevilla
Nakladateľstvo
Nakladatelství ANAGRAM s.r.o.
Počet strán
Rok vydania
2012

2001. Od metalicke folie az po ozdobnou lemovku - tvorit se da ze vseho! Mali i velci najdou v knize na 200 veselych napadu k Adventu, Vanocum, Silvestru nebo zimnimu obdobi. Od ozdob na stromecek pres retezy do okna az k rafinovanym darkum - ve vice nez

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Literama.sk