Tajomstvo - The Secret - Rhonda Byrne

Počet strán
Rok vydania
2012

• , zakúpené v vydavatel.sk

Kniha je skôr reklama na film.

• , zakúpené v www.knihyprekazdeho.sk

Pravdivé, aplikovateľné do reality

• , zakúpené v Hrebenda

• Kupila som knihu dcere a velmi sa potesila.Krasny obal,zaujimavy obsah.

Som velmi spokojna.

IKAR, a.s
Počet strán
Rok vydania
2012

Fragmenty Veľkého tajomstva sa po stáročia vynárali v ústnej tradícii, v literatúre a v náboženských či filozofických dielach. Po prvý raz sa všetky zlomky Tajomstva spojili v neuveriteľnom odhalení, ktoré zmení život toho, kto ho zažije na vlastnej koži. V tejto knihe sa naučíte, ako Tajomstvo používať v každej oblasti života - nech sú to peniaze, zdravie, vzťahy či šťastie - a v každej interakcii so svetom. Začnete rozumieť sile, ktorá sa vo vás skrýva, a tento objav vnesie do vášho života radosť. Tajomstvo obsahuje múdrosť dnešných učiteľov, mužov a žien, ktorí ho použili pri budovaní zdravia, bohatstva a šťastia. Kniha prináša ich pôsobivé príbehy o tom, ako im poznanie Tajomstva pomohlo zbaviť sa chorôb, získať bohatstvo, prekonať prekážky a dosiahnuť veci, ktoré by mnohí považovali za nemožné.

O filmovej verzii pod názvom The Secret (Tajomstvo) sa dozviete viac na webovej stránke www.thesecret.tv.

Vydavateľstvo:

Rozmery: 185x149

Hmotnosť: 471

ISBN: 978-80-551-3403-1

• , zakúpené v vydavatel.sk

Kniha je skôr reklama na film.

• , zakúpené v www.knihyprekazdeho.sk

Pravdivé, aplikovateľné do reality

• , zakúpené v Hrebenda

• Kupila som knihu dcere a velmi sa potesila.Krasny obal,zaujimavy obsah.

Som velmi spokojna.

• , zakúpené v Literama.sk

Na túto knihu si treba nájsť čas, pretože ju treba čítať pomaly a zároveň si myšlienky spracovávať, nakoľko je to podávané ako rady a návody. Rozhodne je zaujímavá a mal by si ju každý prečítať- táto kniha vie človeku pomôcť. Dajú sa v nej nájsť odpovede

• , zakúpené v Literama.sk

• Učí ako pozitívne myslieť
    • neviem ešte som to nedočítala

super čítanie,

• Knihu som dostala ako dar
    • Vynikajúce čítanie
    • Pomôže
    • Zmenila moje zmýšľanie
    • Žiadne náboženské kecy

Kniha o sile myšlienky.Keď som ju dostala od kamarátky na narodeniny,myslela som si,že jej preskočilo....nikdy som nebola na oblbovacie, sektársky pôsobiace knižky.
    Táto možno medzi ne patrí,no je pekne spracovaná.Autorka nevtieravo vysvetľuje ako bežný človek rozmýšľa,čo si spôsobuje neplnením svojich snov.....bola by to dlhá recenzia,keby som dopodrobna opísala o čom všetkom sa v nej píše.Každá kapitola je o niečom inom,všetky spája jediné - sila sugescie a myšlienky.Veľmi som tomu neverila,skúsila som.O radosti z maličkostí,šťastí.Vážne to zafungovalo.Som vnímavejšia k okoliu,na situácie sa pozerám s nadhľadom,niesom už tak ovplyvniteľná.Priznávam,knižku som dodnes neprečítala celú,vždy preskakujem kapitoly a prečítam si to,čo momentálne potrebujem.Mňa táto knižka prinútila premýšľať aj o iných,nie bežných veciach.
    Odporúčam komukoľvek kto je ochotný premýšľať,a veľmi by pomohla aj začínajúcim pubertu.Synovi ju dám tiež prečítať.