Španielčina pre samoukov - Bohdan Ulašin

Doporučená ponuka Gorila.sk

Na sklade • 1 variant2,29 €97 % • 130 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,1 €97 % • 6 081 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,27 €98 % • 24 250 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,97 €100 % • 3 666 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,48 €100 % • 721 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,99 €140 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantDarček2,99 €80 % • 175 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €100 % • 4 recenzieĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €98 % • 9 194 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma92 % • 187 188 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

Autor
Rok vydania
2009

• knihu som kúpil pre nevestu do UK
  • , zakúpené v Gorila.sk

• Vynikajuca učebnica !!! Presne takto si predstavujem, že by mali vyzerať, s citom pripravene učebnice cudzich jazykov, bravo pan Ulašin a veľmi pekne ďakuem !!!

Kniha bola ako darcek tak neviem posudit

EASTONE BOOKS
Počet strán
Rok vydania
2009

Dobrá správa pre všetkých, ktorí sa chcú učiť španielsky, ale nenašli pre seba tú správnu učebnicu. Španielčina pre samoukov je určená všetkým, ktorí sa chcú naučiť po španielsky rýchlo, ľahko a zábavnou formou. Hrdinovia knihy vás prevedú všetkými úskaliami španielskej gramatiky a odhalia vám aj krásu hovorovej reči. Pri čítaní príbehu Juraja, ktorý v Španielsku nachádza viac, ako čakal, pritom nebudete mať dojem, že sa učíte - španielčina sa vám jednoducho dostane pod kožu. Zaujímavé články a živé dialógy sú zdrojom pestrej slovnej zásoby, prehľadné a zrozumiteľné vysvetlenia jednoduchou cestou k poznaniu španielskej gramatiky. Autor knihu ochutil aj zaujímavými faktami o Španielsku a Hispánskej Amerike. Po jej zvládnutí bude čitateľ - samouk či študent, ktorý ju prechádza s učiteľom, kompletne vyzbrojený na komunikáciu v španielsky hovoriacej krajine.

Súčasťou knihy je zvuková nahrávka jednotlivých textov a slovníka. Nahovorili ju rodení hovoriaci z viacerých častí Španielska.

Kompletný prehľad slovnej zásoby použitej v učebnici a prehľad nepravidelných slovies si môžete stiahnuť odtiaľto.

• knihu som kúpil pre nevestu do UK
  • , zakúpené v Gorila.sk

Kniha bola ako darcek tak neviem posudit

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v preskoly.sk

• systematičnosť, podrobnosť, prehľadnosť, praktickosť
  • , zakúpené v littera.sk

vyborna kniha pre samoukov

• veľmi dobrá kniha, jednoducho vysvetlená, zaujímavá, hneď sa vám bude chcieť učiť :) a španielčina je neskutočne krásny jazyk. Všetkymi desiatimi odporúčam !! :)
    • nič :)

Vamos a estudiar! :)

• , zakúpené v MegaKnihy.sk

• Cena, na megaknihy.sk iba 10,99.
    • Spolu s poštovným ma vyšla stále výhodnejšie ako v iných kníhkupectvách.
    • Kniha je jasne a zrozumiteľne napísaná, je vhodná pre začiatočníkov.
    • Priložené CD obsahuje nahrávky textov, čo dosť pomôže pri správnej výslovnosti.
    • nenašla som žiadnu nevýhodu :)

Vždy som mala záujem o španielsky jazyk, ale moja škola mi neponúkla túto možnosť. A preto som dospela k záveru, že sa môžem španielčinu učiť aj sama doma. Prezrela som si viacero učebníc a táto mi vyhovovala najviac. Bohužiaľ vo viacerých kníhkupectvách bola predražená, ale nakoniec som si ju na www.megaknihy.sk kúpila za najlepšiu cenu. S celkovým nákupom som spokojná, žiaden problém nenastal. Kto je samouk ako ja, tomu túto knihu odporúčam.

• , zakúpené v Martinus.sk

Skvelá kniha, prehľadná gramatika pre tých, ktorí majú naozaj záujem niečo sa naučiť! Vrelo odporúčam...

• , zakúpené v Martinus.sk

• Perfektne vysvetlená gramatika
    • Veľká slovná zásoba
    • Dobré cvičenia
    • Dobré vysvetlenie

Tento produkt som si vybral preto, lebo mám záujem o štúdium španielskeho jazyka a bol mi odporučený viacerými používateľmi.