Som mama - Kristína Farkašová SK - Kristína Farkašová

Do 3 dní • 1 variant1,49 €24 310 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,99 €2 372 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant2,99 €95 % • 4 886 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,99 €140 neoverených recenziíĎalšie informácie
Info v obchode2,29 €98 % • 19 411 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,29 €98 % • 127 recenziíĎalšie informácie
Info v obchodeDarček3,36 €4 642 neoverených recenziíĎalšie informácie
Info v obchodeDarček2,99 €172 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €423 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček1 €3 701 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €4 neoverené recenzieĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant1,99 €98 % • 9 194 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant5 €82 neoverených recenziíĎalšie informácie

Kniha srší energiou a odráža s humorom skutočný život

• , zakúpené v littera.sk

Knihu som zatiaľ nečítala

• , zakúpené v moja-kniha.sk

zatial este manzelka necitala, tak neviem posudit, ale asi to bude zabavna kniha

Autor
Ilustrátor
Boris Farkaš

Ocenenie

Produkt roku 2016 - Finalista

Úspešná slovenská herečka, moderátorka a kreatívna autorka vtipných prúžkovaných tričiek Kristína Farkašová je šťastnou mamou dvojičiek. O svojich skúsenostiach s tehotenstvom a materstvom začala písať blog a ten oslovil množstvo mamičiek. Pre všetkých, ktorým je jej humor blízky a téma sa im zdá viac než príťažlivá, vydáva knihu, v ktorej sa hrdo hlási k tomu, čo jej robí najväčšiu radosť: Som mama!

Ilustroval Boris Farkaš.

• , zakúpené v www.knihyprekazdeho.sk

Kniha srší energiou a odráža s humorom skutočný život

• , zakúpené v littera.sk

Knihu som zatiaľ nečítala

• , zakúpené v moja-kniha.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v preskoly.sk

• Kupované Ako Darček!!!
  • , zakúpené v ABC Knihy

Vtipná knižka pre všetky maminy ktoré sa idú zblázniť od nudy na materskej :)

• , zakúpené v KNIHCENTRUM.SK

Skvela kniha

• Finalista súťaže ProduktRoku 2016, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• , zakúpené v Knihy Sova

• veľmi vtipne napísaná kniha
    • aj ja som mama, tak preto som si ju s radostou precitala
    • mozno názvy kapitol by som písala v mesiacoch a nie v týždňoch, ja som sa v tom trochu strácala, kolko maju knedle presne mesiacov. Ale to len tak, aby rec nestála :D

veľmi som sa tesila, ked si konecne precitam knihu Som mama. Autorku sledujem na facebook a velmi mám rada jej humor. Kniha sa dobre číta, (má velké písmená a vtipné ilustrácie a tetovačky :D) a keby som sa nemusela starat o svojho malého miláčika, tak ju preštudujem za jeden den. Večer, ked sa konecne hral s nasou dcerou aj tatík, som nahlas čítala knihu a mojmu nanzelovi sa tak isto velmi páčila. A ozaj, už viem, čo poviem, alebo si len v duchu pomyslím na blbých šoférov, čo bez príčiny trúbia: Dvojičky naňho! Snád v tom aute nebude sediet môj muž, lebo by som si na seba ušila bič. Ach, prežila by som to veď mám dve ruky a dve cicky :D A už vôbec nebudem počúvať staré radodajky, aby ma dodatočne neporazilo :D A už sa teším na to ako si zajtra prečítam Stále som mama.

• , zakúpené v MegaKnihy.sk

zaujala ma reklama na knihu

• , zakúpené v MegaKnihy.sk

• užasná kniha
    • vela smeichu pri čitaní

Odporúčam