Slovíčkareň + CD

Kniha vás naučí 500 najdôležitejších slovíčok pre konverzáciu v angličtine a všetku potrebnú gramatiku. Prečo 500 slovíčok? Svetový výzkum ukázal, že 500 najčastejších slov...
Doprava 2,27 €,Do 2 týždňov

Brožovaná bez prebalu lesklá

ozaj dobra metoda na vyucbu anglickeho jazyka

• Rycho a jednoducho sa naučiš pomocou knihy anglicke slovička
  • , zakúpené v MegaKnihy.sk

• Naozaj sa z nej dobre učí, slovíčka si zapamätám lahšie, ako čítaním zo slovníka.

Myslím že je to dobrá učebnica pre začiatočníkov.
    Odporúčam.

360 g
Väzba
Brožovaná bez prebalu lesklá

Prečo 500 slovíčok?

Svetový výzkum ukázal, že 500 najčastejších slov vám umožní plynule vyjadrovať svoje myšlienky.

Vďaka unikátnej metóde tejto knihy sa vám známe aj nové slovíčka aktivujú pre okamžité použitie v konverzácii.

Funguje to tak, že anglické slovíčka sa vpisujú do políčok podľa slovenskej predlohy. Slovíčka sa opakujú v špeciálnych intervaloch, vďaka čomu si ich ľahko zapamätáte a nikdy nezabudnete.

Číslo vydania 1

Paperback

ozaj dobra metoda na vyucbu anglickeho jazyka

• Rycho a jednoducho sa naučiš pomocou knihy anglicke slovička
  • , zakúpené v MegaKnihy.sk

Myslím že je to dobrá učebnica pre začiatočníkov.
    Odporúčam.

• , zakúpené v KNIHCENTRUM.SK

• prehľadná zrozumiteľná kniha v ktorej sa rýchlo zorientujete a hľavne sa aj efektívne rýchlo naučíte základy Anglického jazyka

z tejto knihy sa mi výborne učí, aj napriek tomu že som nie šikovná na jazyky
    odporúčam začiatočníkom a tiež večním začiatočníkom

• , zakúpené v preskoly.sk

• Páči sa mi štýl knihy ako je napísaný

Odporúčam

• výrazné písmo slovíčok / pomáha zapamätaniu si /
    • dobrý systém často sa opakujúcich slovíčok
    • možnosť písať si slovíčka pri preklade
    • cena by mohla byť nižšia

dobrá metóda učenia sa základov cudzieho jazyka = podporená CD
    jednoducho, prehľadne spracované, motivuje k ďalšiemu štúdiu

• , zakúpené v Slovíčkareň.sk

• lahko sa uči z nej daju sa dobre zapametat slovíčka, chcem sa naučit čo najskor po anglicky

aby som sa jednoducho a rychlo naučila základne slovíčka z anglickeho jazyka možem len odporučat je to skvela kniha

• , zakúpené v Slovíčkareň.sk

• výhodný a rýchly nákup priamo do domu, kniha je výborná

pri troške času sa dá dobre učiť :-)

• , zakúpené v Slovíčkareň.sk

Chcel som sa zacat ucit slovicka ,ale nevedel som sa donutit. Na facebook-u som nasiel tuto knizku a zaujala ma. Je to velmi dobra knizka a da sa s nej naucit.

• , zakúpené v Slovíčkareň.sk

Je to vyborna kniha da sa znej vela naucit.