Šlabikár šťastia - Pavel Hirax Baričák

Nie náhodou Hirax nazval svoju prvú motivačnú knihu Šlabikár šťastia: Návrat k sebe. Jednoduchou formou vhodnou pre prváčikov v nej vysvetľuje princípy sebaprijatia,...
Doprava 2,1 €,Do týždňa

Do týždňa • 1 variant2,99 €95 % • 4 887 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €4 recenzieĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,73 €91 % • 1 378 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €97 % • 10 999 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant1,99 €98 % • 9 194 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant5 €87 % • 84 recenziíĎalšie informácie

Väzba
Brožovaná bez prebalu lesklá

výborné čítanie

• , zakúpené v www.knihyprekazdeho.sk

Zatiaľ mám prečítané dva šlabikáre šťastia čítajú sa veľmi dobre, jednoduché poučné čítanie

• , zakúpené v www.knihyprekazdeho.sk

úžasná kniha, aha momenty, super čítanie, ľudské a pravdivé, kto sa hľadá sa naozaj v tejto knihe nájde. Veľa premýšľania, super, opísané, prežité, naozaj skvelé čítanie. Dobre sa táto kniha číta, jednoducho, a zaujíma vás ďalšia a ďalšia kapitola. Autor je veľmi vnímavý a na príkladoch opisuje situácie, ktoré sa nám v živote dejú. Veľmi dobré čítanie, naozaj môže pomôcť tomu, kto hľadá cestu späť k sebe-sebapoznanie. Vrel odporúčam ako darček mamke, priateľke, kolegyni, aj mužom určite. Kúpila som si hneď ďalšiu

Autor
Váha
360 g
Väzba
Brožovaná bez prebalu lesklá

Jednoduchou formou vhodnou pre prváčikov v nej vysvetľuje princípy sebaprijatia, odpustenia, pozitívneho myslenia, „pustenia“ rodičov, pochopenia choroby, vzťahov, rozchodov, rozpustenia bolesti, vyriešenia „problému“, zanechania boja, počúvania srdca, vnímania symbolov života, oslobodenia sa od bôľov iných. Príde aj na zákony zrkadlenia, príťažlivosti a rezonancie, dôležitosti nepretvarovania sa, škodlivosti sľubovania, prijatia cudzej i vlastnej smrti, aby sa dostal až k energii z tvorenia, rebélie, meditácie, k dôležitosti ďakovania, chválenia, nezosmiešňovania, neposudzovania a v neposlednom rade k úcte k milovanej zemi.

Autor vás nenútenou a pozitívnou cestou navedie k znovuobjaveniu vlastného dieťaťa v sebe, opäť z vás pokúsi stvoriť prirodzených bláznov a pošepne vám návod, ako sa stať bytosťou, ktorá zoberie vlastný život do svojich rúk, prevezme zodpovednosť za svoje činy a opustí súčasný Matrix. Baričák totiž neverí na zmenu cez politikov. Jeho rovnica je iná a jednoduchá: zmeňte seba, dajte to cez lásku deťom a tie zmenia zajtrajšok.

Vybraté z obsahu:

Opravme základy, potom sa strecha premení na zlatú

Nič sa nedeje náhodou, ale napriek tomu máme právo rozhodnutia

Všetko je, ako je, alebo miesto nášho určenia

Odpustime sebe

Odpustite iným

Odpustime všetkým

Prijatie

Prijímanie v praxi

Prežívanie

Zabite v sebe sudcu i kata

Zbavme sa vlastných rodičov v sebe

Neprestaňte si vážiť rodičov

Zanechajme boj (a čosi aj o materiálne)

Nešprtajme sa v minulosti, je to mŕtva mačka Ľudia dneška budú šťastní po smrti

Vlastné šťastie ide cez prítomnosť

Rakovina za dobrotu

Osloboďme sa od ľútosti, sústrasti a bolesti iných, nie je to láska

Neraďte, keď vás o to nežiadajú

Prijmite svoje telo

Telo je obraz duše, duša je obraz tela

Mením seba, mením svet

Niečo o zrkadlení a učiteľoch

Keď túžite po zmieri, ale druhá strana odmieta komunikovať

Chcete zmeniť vzťah?

Zmeňte najprv seba

Počúvajte vlastné srdce, odpovie vám na všetko

Pozor na vyhlásenia, lebo vesmír vás okamžite vyskúša

Pozitívne myslenie ako múry vášho domu

Čo sa nám môže splniť a čo nie

Kurz zázraku

Nepretvarujte sa Ľudia zhltli knihu Tajomstvo, ale aj tak sa im nedarí

Zjednodušujte

Je to naopak – kto sa hýbe, dostáva aj energiu

Slováci sú negatívni, preto sa im nedarí

Málo ďakujeme, málo prosíme

Nechválili nás, tak nevieme chváliť ani prijať pochvalu

Odložme negatívne dirigentské paličky, naučme sa neposudzovať, neobviňovať, nezosmiešňovať

Neprestaňme byť malými deťmi ani bláznami

Nesľubujte

Keď je rozchod ťažký

O skutočnej láske medzi mužom a ženou

Menšia rekapitulácia alebo prijatie ohovárania

Prijatie choroby

Trpíte vážnou chorobou? Zomierate? Klopte, bude vám otvorené...

Prijatie cudzej smrti

Prijatie vlastnej smrti

Úcta k milovanej matke zemi

výborné čítanie

• , zakúpené v www.knihyprekazdeho.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v www.knihyprekazdeho.sk

Uzasna kniha, vrelo odporucam, ja som ju kupovala uz 3x ako darcek a kazdy bol z nej velmi milo prekvapeny. Aj ludia, ktori knihy necitaju si velmi radi precitali. Kupte, precitajte - pochopite. Nic sa nedeje nahodou, vsetko sa deje, ako sa ma, ale napriek tomu mame pravo rozhodnutia.

• , zakúpené v www.knihyprekazdeho.sk

Výborná kniha. Veľmi pomohla pri strate synceka som sa konečne dokázala začítať a odísť z ťažkého levelu ďalej...

• , zakúpené v www.knihyprekazdeho.sk

TEŠÍM SA ZA KAŽDÚ CENNU RADU . Ako správne formovať osobnosť. Ako sa zbaviť všetkého čo ma ťaží.

• Jedna z najlepších kníh

Mám túto knihu už dlho doma, ale až posledné 2 týždne keď ju potrebujem ako soľ tak som pochopila jej zmysel ❤

• , zakúpené v Panta Rhei.sk

• výborná kniha, napísaná veľmi zrozumiteľne
  • , zakúpené v Literama.sk

Knižku som mala požičanú z knižnice .... pretože ma veľmi zaujala, rozhodla som sa kúpiť si ju a mať ju doma ....
    a preto som navštívila vašu predajňu a podarilo sa ... vďaka

• , zakúpené v Gorila.sk

• .