SÁM SOBĚ DOKTOREM - Cingroš Jiří

Jiří Cingroš
Žáner
beletria
Nakladateľstvo
EUROMEDIA GROUP, k.s. (KK)
Počet strán
brožovaná

• úžasná kniha, má veľa do seba
  • , zakúpené v Prezdravie.sk

• Výborná kniha

Kniha je dobre písaná, praktická a skutočne može pomocť..

• , zakúpené v Knihy Sova

Skvelá kniha

Autor
Jiří Cingroš
Žáner
beletria
Nakladateľstvo
EUROMEDIA GROUP, k.s. (KK)
Počet strán
300 g
Väzba
brožovaná

POPIS

Základom je sedem očistných krokov, kedy si jednoduchými a úplne prirodzenými prostriedkami očistíte orgány a vytvoríte predpoklady pre úspešné liečenie. Metódy, recepty a skúsenosti ľudového liečiteľstva overené desiatkami generácií skutočne fungujú. Svedčí o tom dnes už tisíce listov a správ od spokojných čitateľov nielen od nás, ale z desiatok krajín celého sveta. Autor čitateľovi nič nezakazuje, iba radí, odporúča. Trafil sa do mentality väčšiny z nás. Kniha Sám sebe doktorom je doteraz najúspešnejším titulom nakladateľstvo Štart. Od prvého vydania v roku 1995 je pravidelne dotiskován.

Úryvok z úvodu:

Milí čitatelia, aby ste mi uverili a začali vôbec čítať túto knihu, musím sa krátko predstaviť. Nie som lekár ani liečiteľ, väčšinu svojho života - narodený 1. mája 1941 - som strávil štúdiom jazykov, ich výučbou a prekladaním. Ako tlmočník som prešiel a dôverne spoznal gumárne a JRD, divadlá a koncertné sály, vínne pivnice aj pivovary, známej kliniky aj nemocnice "na kraji mesta", vrátane blázinca. Spoznal som tisíce ľudí mnohých národností, ministrami aj robotníkov v továrňach, ľudí duševne vyrovnané aj psychopatov, genie aj blbca. Dvadsať rokov na voľnej nohe mi dalo také vedomosti o ľuďoch a ich problémoch, ako by som vyštudoval psychológiu sa sociológiou a ešte k tomu kus medicíny. (...)

Až na malé výnimky vytrvalcov a ľudí so železnou vôľou, sme si my ľudia stredného a staršieho veku (a pre nich je táto kniha predovšetkým písaná), v mnohom podobní. Často nám chýba energia aj chuť ráno cvičiť, na dobrú baštu sa tešíme ako na drogu, radi si doprajeme pivko, vínko alebo niečo ostrejšie, pretože v dnešnej Európe sa dá prežiť len v priopili stave; tak nejako to povedal pán Hrabal. Na jar, a teraz už aj v priebehu roka, sa cítime unavení a nemáme chuť týrať telo joggingom či aerobikom; joga či taoismum sú krásne myšlienky, ale kto má dnes čas cvičiť alebo meditovať hodinu denne. (...)

Chcem vám preto dať len niekoľko rád, ako si s pomerne malou námahou a nároky na čas a peniaze urobíte základné očistu svojho hriešneho tela (každá choroba je trestom za naše hriechy), zbavíte ho mnohoročných nánosov jedovatých látok a odpadov, ktoré sa vám hromadia vo črevách, cievach, žlčníka, pečeni, obličkách, pľúcach i mozgu. Rýchlo a navždy vás opustí strach z rakoviny čriev alebo prostaty, zo žlčníkových koľko a žalúdočných vredov, zabudnete, čo je to srdcová arytmia, pálenie záhy alebo bolesti hlavy. Stratí sa vám ekzémy a vzrastie libido.

• Počet strán: 241
  • Rozmery: 150 x 210 mm
  • Väzba: brožovaná

DALŠÍ SDĚLENÍ

Ďalšie informácie o knihe Sám sebe doktorom nájdete v článku Čisté črevo, výber stravy - základom je zdravie .

• úžasná kniha, má veľa do seba
  • , zakúpené v Prezdravie.sk

• Výborná kniha

Kniha je dobre písaná, praktická a skutočne može pomocť..

• , zakúpené v Knihy Sova

Skvelá kniha

• , zakúpené v Gorila.sk

veľmi zaujímavá kniha, s vlastnými skúsenosťami autora. kladne hodnotím propagáciu delenej stravy a urinoterapiu.