Pôvod - Dan Brown

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v Panta Rhei.sk

Dan Brown opat nesklamal. Zaujimave citanie, kde mame moznost nahliadnut do tajomstiev nabozenstva a sledovat jeho "spoluzitie" s vedou a stale vyspelejsou technikou.

• Ako obyčajne Dan Brown nesklamal

Odporúčam veľká spokojnosť

Produkt nemá žiadne parametre.

3zákazníci neodporúčajú produkt

• Ako obyčajne Dan Brown nesklamal

Odporúčam veľká spokojnosť

• , zakúpené v Panta Rhei.sk

Brown ako vždy nesklamal. ˇUžasná dedukcia, množstvo vedomostí a faktov...

Strasne kniha pre psychopatov od psychopata

• , zakúpené v Najlacnejšie knihy

Knihu som kupila manzelovi ako darcek na Vianoce. Takze uvidime

• , zakúpené v www.knihyprekazdeho.sk

Kniha je pútavo napísaná, je veľmi zaujímavá, ale nie pre tých, ktorí sú veľmi oddaný cirkvi, knihu odporúčam

• , zakúpené v vydavatel.sk

• Dan Brown veľmi dobre píše...túto knihu mám zatiaľ rozčítanú...uvidím čo bude do konca, zatiaľ ma baví

• skvely autor
  • , zakúpené v Najlacnejšie knihy

Ešte som len začala knihu čítať, dúfam, že sa mi bude páčiť, ako aj jeho predchádzajúce knihy. Pri ďalšom nákupe iste sa obrátim na toto kníhkupectvo, pretože konkurencia mi dodnes nedodala tie isté knihy a ani sa mi neozvali, ďakujem za rýchle vybavenie objednávky.