Posledné mesto - Mestečko Wayward Pines

VITAJTE VO WAYWARD PINES, V POSLEDNOM MESTE NA ZEMI. Nie je to ani mesiac, čo agent tajnej služby Ethan Burke pricestoval do zdanlivo idylického mestečka Wayward Pines v štáte...
Doprava 2,1 €,Do týždňa

978-80-89761-42-5
Väzba
Brožovaná bez prebalu lesklá

• , zakúpené v www.knihyprekazdeho.sk

Kniha ma zaujala hneď od prvej strany. Príbeh má strhol od prvého momentu a som rada, že som si knihu kúpila. Rozhodne ju odporúčam. Je to skvelá kniha za super cenu a už sa neviem dočkať pokračovania.

• , zakúpené v Literama.sk

kto číta tento žáner, je to výborná kniha plná prekvapení s nečakaným rozuzlením

Zaujímavé čítanie a napätie

ISBN
978-80-89761-42-5
Väzba
Brožovaná bez prebalu lesklá

VITAJTE VO WAYWARD PINES, V POSLEDNOM MESTE NA ZEMI.

Nie je to ani mesiac, čo agent tajnej služby Ethan Burke pricestoval do zdanlivo idylického mestečka Wayward Pines v štáte Idaho. Obyvateľom naprogramujú život. Vyberú im, s kým a kde žiť. Určia, kde pracovať. V škole deťom vtĺkajú do hlavy, že zakladateľ mesta David Pilcher je boh. Nikto nesmie odísť. Dokonca i myšlienka na odchod znamená smrť.

Šerif Ethan Burke objavil ohromujúce tajomstvo o tom, čo sa nachádza za elektrickým plotom obklopujúcim mestečko Wayward Pines, a chráni ho pred desivým svetom za ním. Je to tajomstvo, ktoré drží všetkých obyvateľov pod kontrolou jedného blázna a armády jeho prívržencov. Je to tajomstvo, ktoré sa chystá spoza plota vtrhnúť a vyhladiť i posledný, krehký pozostatok ľudstva.

Záver trilógie Mestečko Wayward Pines vás doslova prilepí k románu od prvej až po poslednú stranu.

Preklad: Zuzana Filadelfi

Paperback

Do týždňa • 1 variant2,1 €98 % • 6 051 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,29 €97 % • 1 742 recenziíĎalšie informácie

Zaujímavé čítanie a napätie

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Do týždňa • 1 variant2,1 €98 % • 6 051 recenziíĎalšie informácie
    Do týždňa • 1 variant2,29 €97 % • 1 742 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v preskoly.sk

napínavé od začiatku, odporúčam

• , zakúpené v Literama.sk

Je to výborná kniha... Tri diely, som v polovici druhého. Je to napínavé. Neviem sa od tej knihy odtrhnúť. Som zvedavá na rozuzlenie. Cena bola vynikajúca, kúpila som len kvoli zľavam a neľutujem.