Podvolení

Počet strán
Rok vydania
2015

• , zakúpené v MegaKnihy.sk

Ide o sociologický science-fictions z oblasti EU.

• , zakúpené v Najlacnejšie knihy

• veľmi výstižná ale pre mňa znepokojivá ukážka podvolenia sa nám nepriateľskej civilizácie
  • , zakúpené v Gorila.sk

• vysoko aktuálna téma
    • akí my ľudia vieme byť predajní
    • poučné
    • nesie v sebe posolstvo a dôvody na zamyslenie sa

Upozornila ma na ňu kamarátka.

Autor
Euromedia Group, a.s.
Počet strán
Rok vydania
2015

Autor : Michel Houellebecq, Druh sortimentu : Kniha, Název : Podvolení, Jazyk : Čeština, Počet strán : 248

• , zakúpené v MegaKnihy.sk

Ide o sociologický science-fictions z oblasti EU.

• , zakúpené v Najlacnejšie knihy

• , zakúpené v Gorila.sk

• vysoko aktuálna téma
    • akí my ľudia vieme byť predajní
    • poučné
    • nesie v sebe posolstvo a dôvody na zamyslenie sa

Upozornila ma na ňu kamarátka.