Pan Kaplan má stále třídu rád - Leo Rosten

390 g
Väzba
Pevná s přebalem lesklá

• , zakúpené v Gorila.sk

• Táto kniha ma doslova dostala. Od čias keď som čítala Švejka somsa toľko nenasmiala.Vynikajúca kniha.
    • Kniha vyšla v češtine. Gratulujem k vynikajúcemu prekladu.
    • Dávam jej 5 hviezdičiek.
    • Žiadne proti.

Knihu som si najskôr požičala a prečítala. Ide však o knihu, ktorú musím mať vo svojej knižnici, tak som si ju následne kúpila v Gorile.

Autor
Váha
390 g
Väzba
Pevná s přebalem lesklá

Kniha je pozoruhodná nielen obsahom ale i štýlom vyjadrovania sa autora i prekladateľa. Pozoruhodné je vyjadrenie Zväzu amerických ošetrovateliek, aby na obálku knihy bolo vytlačené varovanie, že pacientom po brušnej operácii hrozí pri čítaní prasknutie stehov. Český preklad Antonín Přidal.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Gorila.sk

• Kniha vyšla v češtine. Gratulujem k vynikajúcemu prekladu.
    • Dávam jej 5 hviezdičiek.
    • Žiadne proti.