Recenzie Odkaz slnečnice - Štefan Mikuláš

Overené recenzie Odkaz slnečnice - Štefan Mikuláš

Overený zákazník Gorila.sk

Pridané: 24. septembra 2018

Zakúpený v Gorila.sk

Aktuálna tema, dá sa čítať po pár stranách roky

ola

Pridané: 16. augusta 2018

Zakúpený v littera.sk

• zaujímavý pohľad na život

Pridané: 17. júla 2018

čakal som od knihy viac

Zuzana

Pridané: 22. júna 2018

Zakúpený v littera.sk

Knihu odporúčam ľuďom, ktorí začali viac načúvať duchovnej podstate svojho života. Mnohé takto duchovne založené publikácie dosť zložito a komplikovane popisujú náš vnútorný svet. Naopak táto kniha je veľmi jednoduchá na čítanie. Autor prostredníctvom svojich zážitkov nielen zo súčasného života, ale aj zo životov minulých, popisuje udalosti/situácie,ktoré možno aj my neustále zažívame,len ich akosi obchádzame bez toho,aby sme sa niečomu vďaka nim priučili. Vlastné zážitky autora akoby nútia začať rozmýšľať nad zážitkami zo svojho života. Kniha je ako zrkadlo, ale každý sa v ňom vidí ináč, a niekto sa možno neuvidí vôbec ....

Overený zákazník Gorila.sk

Pridané: 20. mája 2018

Zakúpený v Gorila.sk

Knihu som prečítala. Doporučila mi ju moja známa. Kniha ma tak zaujala, že som sa rozhodla mať ju aj vo vlastnej knižnici.

en usa26

Pridané: 20. marca 2018

Zakúpený v littera.sk

vyborna a motivujuca kniha,odporucam precitat a zamysliet sa

Pridané: 11. marca 2018

Zakúpený v littera.sk

• Bezstarostne mi prisla tato kniha za ktoru som vdacna

Lul

Pridané: 25. februára 2018

Zakúpený v littera.sk

• Táto kniha v sebe nesie silný odkaz, odporúčam do každej slovenskej domácnosti.