Ochranca - Kristína Brestenská

2018

• , zakúpené v MegaKnihy.sk

• Odporúčam
  • , zakúpené v www.knihyprekazdeho.sk

Fajn citanie. Neda sa odtrhnut od knihy, precitala som nebolo kedy.

• , zakúpené v moja-kniha.sk

• plne prekvapivych momentov
    • do konca knihy je clovek v napati, ako to vlastne skoci
    • zaujme az ju clovek nechce pustit z ruky

oddychove čítanie. Precitala som na "posedenie". Napinavy den plny zvratov a prekvapeni.

Autor
Slovenský spisovateľ a.s.
Počet strán
Rok vydania
2018

Vo voľnom pokračovaní úspešného debutového románu Grófov syn nám talentovaná slovenská autorka Kristína Brestenská ponúka strhujúci ľúbostný príbeh zo stredovekého Anglicka, v ktorom sa na pozadí skutočných historických udalostí zavŕšia osudy Elisabeth a Jamesa.

Keď sa videli naposledy, on sa s ňou odmietol oženiť a odišiel z jej života aj z Anglicka. Náhoda ho zaviala až na dvor kráľa Richarda Levie srdce a v jeho službách sa vybral na výpravu za oslobodenie Svätej zeme. Ona sa so zlomeným srdcom vydala za iného a znášala všetky príkoria, ktoré jej osud nachystal. Po piatich rokoch sa James zbavený všetkých ideálov natrvalo vracia do Anglicka. Splnilo sa mu, o čom sníval od detstva, no jeho duša a svedomie zostávajú poznačené. Keď neskôr na slávnosti v kráľovskom paláci spoznáva tajomnú ženu, prebúdza sa v ňom dávno zabudnutý inštinkt ochrancu a túžba po žene, ktorá preňho predstavuje nebezpečenstvo. Podarí sa Jamesovi zachrániť neznámu z rúk tyranského princa Jána, ktorý v bratovej neprítomnosti prevzal vládu nad krajinou? Dovolí osud, aby sa znovu stretol s Elisabeth, ktorej pred rokmi tak veľmi ublížil?

Číslo vydania 1

Knihy viazané

• , zakúpené v MegaKnihy.sk

• Odporúčam
  • , zakúpené v www.knihyprekazdeho.sk

Fajn citanie. Neda sa odtrhnut od knihy, precitala som nebolo kedy.

• , zakúpené v moja-kniha.sk

• plne prekvapivych momentov
    • do konca knihy je clovek v napati, ako to vlastne skoci
    • zaujme az ju clovek nechce pustit z ruky

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Panta Rhei.sk

Knihu som ešte nečítala, ale mám rada tento štýl

• , zakúpené v Panta Rhei.sk

Kniha Ochranca tak ako aj kniha Grofov syn sa mi veľmi páči a odporúčam ju aj iným čitateľom. Kvalita spracovania je výborná a je porovnateľná aj s knihami zahraničných spisovateliek.

• , zakúpené v Panta Rhei.sk

Mám rada tieto historické romány, je to pre mňa relax. Pani Kristína Bresťanská je pre mňa nová autorka. Už som prečítala jej prvú časť " Grófov syn ", momentálne čítam
    toto pokračovanie a zatiaľ som spokojná. Myslím si, že sa
    budem vždy tešiť na vydanie niečoho nového z jej pera a zaradím jej knihy do svojej zbierky. Určite som nakúpila dobre. Želám pani Bresťanskej veľa trpezlivosti a hlavne nápadov , krásnych myšlienok a príbehov, ktoré položí na papier pre nás čitateľov.

výborné čítanie

• , zakúpené v Panta Rhei.sk

mám rada historické romány, zabavia aj poučia

• , zakúpené v littera.sk

• Pútavo pisana kniha, neda sa odtrhnúť od deja, žiadne nudné pasáže.