Ničivá sila okultizmu - Imrich Degro

Do týždňa • 1 variant2,97 €100 % • 3 666 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant1,49 €84 % • 24 756 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €100 % • 4 recenzieĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €98 % • 11 097 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,27 €98 % • 24 253 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie

Autor
Žáner
náboženstvo
Počet strán
Rok vydania
2017

• , zakúpené v Zachej.sk

zaujímavé témy o ktorých sa veľmi nehovorí, ale zaručene by o nich mal vedieť každý kresťan. Prečo neužívať homeopatické lieky, necvičiť jogu a pod. Rozhodne odporúčam každému.

• myslim si, že s tejto knihy si každý niečo odnesie
  • , zakúpené v Zachej.sk

• Knihu doslova hltam očami,je veľkým zdrojom informácií,ktoré som nevedela,alebo mala veľmi skreslené. číta sa ľahko a každá jedna veta mi prinesie vždy niečo nové a povzbudzujúce! Nie je to žiadny strašiak,nemusíte sa báť,práve naopak,o.Degro je obdarovaný veľkým darom múdrosti,ktorý vo svojích knihách aj patrične využíva a podáva nám,aby sme mohli pravdivo poznávať situácie,ktoré ešte nepoznáme,alebo sme sa s nimi ešte nestretli. Veľmi odporúčam!!!

Autor
Žáner
náboženstvo
Počet strán
Rok vydania
2017

Jeho prvoradou úlohou je oklamať nás a ukradnúť nám dar spásy, ktorý nám Kristus vydobyl na kríži. O kom hovoríme? O diablovi, kniežati temnôt. Na rafinovanosti a presvedčivosti svojich lží nešetrí. Skutkami napodobňuje Boha a Jeho anjelov s jediným cieľom – odvrátiť náš pohľad od Ježiša Krista.

Naozaj sa diabol ukrýva v poverách a poverčivosti? Maskuje sa v slovách veštíc, v skutkoch odrábačov či ľudových liečiteľov? Ako je potom možné, že ich pomoc je neraz účinná, ba dokonca sprevádzaná zázrakmi?

Aj Božie slovo hovorí, že mágia funguje, no na druhej strane zdôrazňuje, že jej skutky sú skutkami pekla a temnoty, nie neba a svetla. Je správne bojovať peklom proti peklu?

Košický exorcista Imrich Degro v publikácii Ničivá sila okultizmu odpovedá na tieto a mnohé ďalšie otázky. Jasne a zreteľne odhaľuje skutky diabla a vynáša ich na povrch, aby v Kristovom svetle stratili moc. Učí nás, ako rozpoznávať taktiku diabla a ako sa pred ním brániť. Zároveň pripomína, že nie diabol má byť tým, na ktorého máme byť zameraní. Náš pohľad má neustále smerovať k jedinému víťazovi - Ježišovi Kristovi, v ktorom máme víťazstvo aj my.

Kniha je cirkevne schválená.

Autor:

Vydavateľstvo:

ZACHEJ.sk

Počet strán:  118

ISBN:  9788089866069

Typ väzby:  lepená / mäkká obálka

Rozmer:  130 x 200 mm

Rok vydania:  2017

Jazyk:  slovenský

• myslim si, že s tejto knihy si každý niečo odnesie
  • , zakúpené v Zachej.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Zachej.sk

• Doporučuji všem si přečíst následky svých rozhodnutí.Lenka
  • , zakúpené v Zachej.sk

• Zaujímavé čítanie, čítate a neviete prestať... Zistíte, čo všetko sa v tomto svete deje..
  • , zakúpené v Zachej.sk

• Prave ju citam.Je to silna kniha.Mozme sa z nej naucit,comu sa vyvarovat,co nam skodi-aky ZAKERNY a NEBEZPECNY je pre nas DIABOL.Odporucam kazdemu.Sama mam skusenosti s liecitelmi,uhlikovou vodou a takymi vecami,no uz by som sa k tomu neutiekala.PAN JEZIS je LIEKOM NA VSETKO!!!Nech sa dari a budte pozehnani-papaaaa...LUDMILA z Lipian

• výborné čítanie
  • , zakúpené v Zachej.sk

• určené pre toho, kto myslí v boji s diablom skutočne vážne
    • navigácia na rozoznanie pseudonevinných činností a predmetov
    • budete sa čudovať, akými prefíkanými spôsobmi pôsobí diabol
  • , zakúpené v Zachej.sk

tuto knihu odporucam kazdemu , ci veriacemu alebo neveriacemu lebo sa v nej dozvie co všetko môže uškodiť našej duši a na čo všetko si musí dať človek v živote pozor.

• , zakúpené v Zachej.sk

• Ak keď mam iny nazor na niektore tvrdenia, je to velmi dobra analyza vplyvu roznych okultnych a inych vychodnych vplyvov na zivot viery krestanov