Nenásilná komunikace

Knihu Nenásilná komunikace (Marshall B. Rosenberg) si môžete pohodlne objednať na iPark.sk Nakupujte v spoľahlivom internetovom kníhkupectve iPark.sk...
Doporučená ponuka Gorila.sk

Na sklade • 1 variant2,27 €98 % • 24 250 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie

Autor
Marshall B. Rosenberg
Žáner
beletria
Počet strán
Rok vydania
2016

• , zakúpené v MegaKnihy.sk

Prekvapivo poučná kniha, môže vám zmeniť život. Uvedomíte si, že v komunikácii používate naučené vzorce, ktoré neumožňujú rozvíjať vzťahy založené na úcte a spolupráci. Kniha vám pomôže prekonať tieto nedostatky, budete lepšie vnímať svoje potreby a pocity, ale aj potreby a pocity iných.

• , zakúpené v MegaKnihy.sk

• Kamarátka mi požičala staré vydanie knihy Nenásilná komunikácia. Videla som, že ak mi má pomôcť, nedá sa to len prečítať, treba sa k jednotlivým úvahám vrátiť. Tak som si ju chcela kúpiť, aby som sa mohla zdokonaľovať v nenásilnej komunikácii, lebo ju považujem za veľmi dôležitú

Keby ľudia vedeli nenásilne komunikovať, bolo by v spoločnosti menej hnevu a nedorozumenia. Je to ťažké, ale treba sa to učiť. V knihe je všetko jasne vysvetlené a sú tam ukážky, takže sa to dobrá pomôcka. Doporučujem najmä manželom.

skvela kniha pre porozumenie iným i sebe a zlepšenie komunikacie

dorucenie trvalo dlhsie ako malo