Nejlepší víkend - Patrik Hartl

Každý z nás občas žije život, ktorý sa mu zdá byť nudný a všedný. Hlavní hrdinovia tejto knihy nie sú výnimkou. Dajú si však novoročné predsavzatie niečo zmeniť. Podarí sa im to?...
Doporučená ponuka Najlacnejšie knihy

Na sklade • 1 variant1,49 €84 % • 24 682 recenziíĎalšie informácie
5 dní • 1 variant2,29 €98 % • 19 529 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček2,99 €80 % • 175 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,73 €92 % • 1 387 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma92 % • 187 168 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,29 €97 % • 129 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,99 €140 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant2,65 €88 % • 235 recenziíĎalšie informácie
Do 2 týždňov • 1 variant2,48 €100 % • 721 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,99 €96 % • 4 909 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,97 €100 % • 3 666 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,29 €97 % • 1 742 recenziíĎalšie informácie
Do mesiaca • 1 variant1,99 €98 % • 9 194 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €100 % • 4 recenzieĎalšie informácie
Info v obchode2,27 €98 % • 24 246 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Viac ako mesiac • 1 variantZdarma98 % • 11 080 recenziíĎalšie informácie

Prichádza jedna z najočakávanejších kníh! Režisér, scenárista a spisovateľ Patrik Hartl s typickým humorom opisuje osudy hlavných protagonistov. V jeho optimisticky poňatých príbehoch sa určite nájde každý z nás. Všetci máme občas pocit, že náš život je nudný a túžime po zmene. Cieľ od základu všetko zmeniť si stanovili aj hlavní hrdinovia tejto knihy.

Príbeh, v ktorom sa nájde každý z nás

Do práce, z práce, vysypať smeti, vyvenčiť psa, skontrolovať domáce úlohy... Kto z nás občas nečelí pocitu, že sa jeho život zmenil na nudný stereotyp? Hlavní hrdinovia tohto príbehu nie sú výnimkou.

Autor

Počet strán
Rok vydania
2018

Dej plný humoru

Šestica hlavných postáv si dá novoročné predsavzatie od základu zmeniť svoje životy. Nikomu to však neprezradia. Sú presvedčení o tom, že na to budú mať dostatok času – rok je predsa ako večnosť. Uvidíme, či sa im to podarí!
Dej plný humoru

O autorovi

Patrik Hartl patrí k najčítanejším súčasným autorom. Vyštudoval FAMU a momentálne pôsobí ako spisovateľ, scenárista a divadelný režisér mnohých úspešných inscenácií. Jeho príbehy sa vyznačujú nezameniteľným humorom a optimistickým životným postojom.
O autorovi

Na sklade • 1 variant2,29 €97 % • 1 742 recenziíĎalšie informácie

Autor : Patrik Hartl, Druh sortimentu : Kniha, Název : Nejlepší víkend, Jazyk : Čeština, Počet strán : 450

• , zakúpené v www.knihyprekazdeho.sk

Spolahlivost

• , zakúpené v littera.sk

• :)
  • , zakúpené v preskoly.sk

Od Patrika Hartla som este necitala zlu knihu. Tesim sa na dalsie

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Gorila.sk

moja mama je nadsena, ja sa na knizku este len tesim :-)