Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou - Betty Edwards

Počet strán
Rok vydania
2011

• , zakúpené v iPark.sk

uplne super kniha, narocna na studium, ale oplati sa , pokroky v kreslení vidieť hned uz len po precítaní knihy. Obrazovu dosku, som si vyrobila z fotoramceku 20x25cm, kupila som ho u vietnamcov za 2,80 eur, takze nic zlozite, čo sa týka prípravy pomocok pri ucení. odporucam knihu, alebo pre lenivejších samotný kurz

• , zakúpené v Najlacnejšie knihy

• Netradičný pohľad na kreslenie,dá veľa aj človeku ktorý má za sebou umelecké vzdelanie. Milo prekvapilo.
    • Nie príliš kvalitné reprodukcie v stati o farbách.

Odporúčam-prehladné a k veci a o veľa lacnejšia varianta ako kurz.

• , zakúpené v Martinus.sk

S knižkou som veľmi spokojná, zatiaľ som sa dostala po prvé cvičenia, takže popri čítaní kreslím. Každý, kto sa chce naučiť lepšie kresliť, by si ju mal kúpiť :)

Autor
Zoner Press
Počet strán
Rok vydania
2011

Knihu Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou (Betty Edwards) si môžete pohodlne objednať na iPark.sk Nakupujte v spoľahlivom internetovom kníhkupectve iPark.sk.

• , zakúpené v iPark.sk

• , zakúpené v Najlacnejšie knihy

• Nie príliš kvalitné reprodukcie v stati o farbách.

Odporúčam-prehladné a k veci a o veľa lacnejšia varianta ako kurz.

• , zakúpené v Martinus.sk