Motivačný diár 2018

Produkt nemá žiadne parametre.

• Skvele prevedenie
  • , zakúpené v Hrebenda

Tento Motivačný diár som objavila úplne náhodou. Mala som zlý deň a len som si bezcieľne prezerala stránky na internete. Recenzie ma zaujali a tak som sa rozhodla si ho objednať. Som s ním veľmi spokojná. Odporúčam ho všetkým. :)

• veľmi pekne spracovaný diár, veľkosť akurát

Produkt nemá žiadne parametre.

• Skvele prevedenie
  • , zakúpené v Hrebenda

• veľmi pekne spracovaný diár, veľkosť akurát
  • , zakúpené v moja-kniha.sk

Optimálna veľkosť , páči sa mi grafická úprava, praktické rozdelenie strán, priestor na poznámky, kalendár a krásne citáty.