Moja prvá kniha o Ježišovi

2012

• , zakúpené v Zachej.sk

Deti sa potešili. Ďakujem

• , zakúpené v moja-kniha.sk

• - nemohla som ju zohnať v predajni, tak som to skúsila cez internet a bola som úspešná

- táto kniha veľmi jednoduchým spôsobom vysvetľuje prváčikom kto to je Ježiš
    - odporučila by som ju aj pre školy, aby bola ako povinná učebnica pre prvákov na hodinách náboženstva

Autor
Marilis Lunkenbein
Nakladateľstvo
Vydavateľstvo Lúč
Počet strán
Rok vydania
2012

Knižka približuje čitateľom život Pána Ježiša jednoduchým textom a milými ilustráciami. Je výbornou pomôckou pre rodičov a všetkých, ktorí sa venujú malým deťom pri ich náboženskej výchove.

• , zakúpené v Zachej.sk

Deti sa potešili. Ďakujem