Môj nevlastný brat - Enja Rúčková

nič moc knižka,čakala som viac

• , zakúpené v iPark.sk

je to mladistve svieze dielko

• , zakúpené v Gorila.sk

Autorku mi odporučili čitatelia a bol to naozaj veľmi dobrý tip. Všetky jej knihy sa veľa požičiavajú.

Autor
Enja Rúčková
Žáner
beletria
Počet strán
Rok vydania
2013

Evitapress má novú autorku! Je ňou Enja Rúčková, ktorej knihy sú mimoriadne obľúbené a získali si srdcia čitateliek každého veku.

Aj ZAKÁZANÁ LÁSKA môže mať ŠŤASTNÝ KONIEC

Láska sa niekedy prikradne a nečakane prekvapí tam, kde je najmenej vhodná...

Miriam po maminej svadbe získala nového brata. Volá sa Sethos, meno dostal po bohu chaosu, búrok a púšte. Nevlastní súrodenci si zvykajú nielen na nových rodičov, ale hlavne na seba. Po prázdninách začnú študovať na rovnakom gymnáziu - Miriam je prváčka, Seth maturant. Hoci ich súrodenecké doberanie miestami prekračuje únosnú mieru, v škole sa Seth voči „sestre“ správa ako ochranca a džentlmen. A napriek tomu, že sa dievčatá na mladíka s gréckymi koreňmi lepia, jeho záujem sa stále viac sústreďuje na Miriam.

A Miriam má zo svojho nevlastného brata (nielen) v hlave čoraz väčší zmätok...Z nášho blogu: Enja Rúčková: Na šťastné konce neverím

Tento titul si môžete objednať i s podpisom autorky.

• , zakúpené v Literama.sk

• lahká romantika pre násťročné

nič moc knižka,čakala som viac

• , zakúpené v iPark.sk

je to mladistve svieze dielko

• , zakúpené v Gorila.sk

• Perfektná kniha, pútavo písaná, dobrý príbeh, ktorý určite zaujme nielen mladšie čitateľky, ale aj zrelé ženy, ktoré si rady zaspomínajú sa "staré dobré časy prvých lások" :o) Keďže som časovo vyťažená, prečítala som ju cca do dvoch dní. Určite ju odporúčam, cena je prijateľná, páčila sa mi.
    • Nemám čo vytknúť, kniha sa mi veľmi páčila

Páči sa mi názov knihy, prostredie, v ktorom dej prebieha, postavy, príbeh... jednoducho pekná oddychová beletria :D