Môj boj, tvoj boj - Ronda Rousey

2016

ešte som nečítal.

cena

• , zakúpené v www.knihyprekazdeho.sk

• Úžasná kniha, fantasticky sa číta, úplne ju hltám. Nadšená je aj moja 13 - ročná dcérka, fakt skvelé, motivujúce čítanie, ktoré má spád a pritom je to všetko pravda a skutočnosť!!!

Autor
Rousey Ronda
Nakladateľstvo
NOXI, spol. s r.o.
Počet strán
Rok vydania
2016

Olympijská víťazka v džude, prvá dáma zmiešaných bojových umení a hollywoodska hviezda sa čitateľom zdôveruje so svojou náročnou cestou za slávou a úspechom v tejto inšpiratívnej knihe plnej energie a odhodlania.

Ronda Rousey sa spovedá zo svojich najťažších zápasov či už v aréne alebo mimo nej s typickým šarmom, ostrým humorom a nespochybniteľnou silou. Pred čitateľmi odkrýva neznáme pravdy o svojom živote; o tom ako v ôsmych rokoch prišla o otca, aké ťažké boli jej tréningy, keď robila džudo; o svojich láskach; o svojej rýchlej ceste na vrchol; o tajomstve, ktoré je v pozadí jej UFC rekordu a najmä o tom, čo to znamená byť najsilnejšou ženou na zemi.

V tejto knihe sa skrývajú Rondine ťažko vydreté skúsenosti, ktoré získala na svojej ceste za úspechom. Nikdy nechcela nič viac, ani nič menej, len byť najlepšia v tom, čo robí. Nechajte si poradiť, ako nájsť naplnenie v stratách, ako pretvoriť obmedzenia na možnosti a ako byť najlepší v tých najhorších dňoch.

Bestseller plný emócií, napätia a múdrosti od jednej z najzaujímavejších žien nášho sveta je výzvou bojovať svoj boj a vyhrať.

ešte som nečítal.

cena

• , zakúpené v www.knihyprekazdeho.sk

Knihu som kúpila pôvodne pre dcéru, motivačne, no hodila som do nej jedným očkom i ja - a už som ju neprestala čítať. Je v nej veľa inšpiratívnym myšlienok, takých neotrepaných, mne sa rozhodne moc páči.

• , zakúpené v iPark.sk

Je to skvelá kniha o ambícioznej žene, ktorá vie čo chce :) Začala som sa venovať judu pred necelým rokom a neľutujem to rozhodnutie, lebo konečne mám pocit, že konečne patrím tam kam mám :) A práve kvôli Ronde som sa dostala k MMA a judu :) A preto by som túto knihu odporučila nielen ľuďom, ktorích zaujímajú bojové umenie ale aj ostatným čitateľom.