Modlitby pred eucharistickým Ježišom - Jozef Šuppa

Doporučená ponuka Zachej.sk

Do týždňa • 1 variant1,49 €24 662 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant2,65 €89 % • 235 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,99 €96 % • 4 909 recenziíĎalšie informácie
Info v obchode2,29 €98 % • 19 527 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,97 €100 % • 3 666 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantDarček3,36 €90 % • 4 666 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantDarček2,99 €175 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant1,99 €99 % • 9 194 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Do 2 týždňov • 1 variant1,99 €98 % • 11 076 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,49 €100 % • 9 002 recenziíĎalšie informácie

Autor
Jozef Šuppa
Žáner
náboženstvo
Nakladateľstvo
Spoločnosť Ježíšova DOBRÁ KNIHA (Tr)
Počet strán

Jozef Šuppa
Žáner
náboženstvo
Nakladateľstvo
Spoločnosť Ježíšova DOBRÁ KNIHA (Tr)
Počet strán
Rok vydania
2007

Dobrý Ježišu, dnes prichádzam k tebe a prinášam si so sebou túžbu i prosbu svojho srdca: Pane, nauč ma modliť sa. Vieš, veľa som už o modlitbe počul a čítal. Veľakrat som sa modlil. Pokúšam sa o to i teraz. Modlitba je pre mňa veľmi dôležitá, aj keď ju niekedy prežijem bez záujmu alebo sa pri nej cítim nenaplnený. Mám nedobrý pocit, že som si iba splnil povinnosť. Sú chvíle, keď sa mi aj napriek úsiliu nedarí dobre sa modliť.

Vyrušujú ma myšlienky, predstavy, zážitky, úspechy, spomienky, túžby, sklamania, zranenia – je toho toľko, čo vie tak veľmi ľahko zachytiť moju myseľ, spútať moje srdce, ducha. Čas vyhradený modlitbe rýchlo beží, uteká a ani sa nenazdám a už je koniec mojej modlitbe. Dobrý Ježišu, keď hladím na teba, som rád že sa môžem modliť pred tebou, ktorý si prítomný v Eucharistii. Ďakujem ti, že si Emanuel, Boh, ktorý je s nami. Ty si so mnou aj v túto chvíľu mojej modlitby, chvíľu, keď mi do srdca vkladáš túžbu modliť sa...

Na sklade • 1 variant2,49 €100 % • 9 002 recenziíĎalšie informácie

1zákazník odporúča produkt