Modlitby a pobožnosti za duše v očistci

Jazyk
slovenské
Počet strán
Rok vydania
2014

• , zakúpené v Zachej.sk

Krásné modlitby za našich drahých zosnulých.

• , zakúpené v Zachej.sk

• Všetci sa musíme modliť za duše ktoré nás predišli preto odporúčam tuto knižočku jazdy si z nej môže vybrať čo chce a za koho chce aj keď Boh primátor naše úprimne myšlienky aj strelné modlitby ale táto knižočku je úžasná aspoň pre mna dakujem
  • , zakúpené v Zachej.sk

Krasne modlitby , ktoré verím pomôžu dušiam v očistci ale aj mne.

Jazyk
slovenské
Počet strán
Rok vydania
2014

Keď sa modlíme za všetky duše v očistci, môžeme dúfať, že Boh privlastní túto modlitbu predovšetkým našim príbuzným a priateľom. Dobré je, ak sa modlíme za duše v očistci, aby ony orodovali u Boha za obrátenie hriešnikov. Tomu, kto nezabúdal na duše v očistci sa spravodlivo prideľujú zvláštnym spôsobom modlitby Cirkvi za zomrelých. Budú sa za neho prihovárať tiež duše, ktoré z očistca vyslobodil.

Svätá Katarína Boloňská hovorí: „Čo som dlho nemohla dosiahnuť vzývaním svätých v nebi, získala som často okamžite, keď som o príhovor u Boha poprosila dušičky.“ Ak sme v tomto prípade vypočutí, je to preto, že nám Boh vyhovel pre svoju nekonečnú lásku k dušiam v očistci, ktoré pomáhame vyslobodzovať a pre našu snahu prežívať spoločenstvo.

• , zakúpené v Zachej.sk

Krásné modlitby za našich drahých zosnulých.

• , zakúpené v Zachej.sk

Krasne modlitby , ktoré verím pomôžu dušiam v očistci ale aj mne.

Výborné

• , zakúpené v Zachej.sk

• Je v nej všetko najpodstatnejšie, čo potrebujete pre modlitby za duše v očistci (či už svojich milovaných alebo aj za neznáme duše)

Pekné modlidby,Som spokojná

• , zakúpené v Zachej.sk

• Šikovná knižočka s množstvom pekných motlitieb za dušičky, ktoré nie sú už s nami. Mám ju v aute a dá sa po nej siahnuť vždy a všade, keď je trošku časového priestoru.Už som darovali aj svojim najbližším a majú ju veľmi radi.
  • , zakúpené v Zachej.sk

• Malá knižočka,ale užitočná,pekné modlidby,je z čoho vyberať
  • , zakúpené v Zachej.sk

• Presne to čo som hľadala

Ešte som neprečítala,,,