Miluj svůj život CAYCE - Maxine McArthurová

AB - KONZULT,spol.s.r.o.
Počet strán
Rok vydania
2011

Výklady Edgara Cayceho určené těm, kdož požádali o pomoc, ukrývají široké spektrum problémů a situací. Řada z nich se týká mezilidských konfliktů, vztahů mezi lidmi a světa kolem nich. Výklady tyto vztahy zhusta vysvětlují ve smyslu základních zákonů , jimiž je náš život řízen. Označují je jako "Univerzální zákony". Výklady jsou zlatým dolem informací, jež nám umožňují pochopit, jak tyto zákony ovlivňují náš život. Ukazují nám, jak s jejich pomocí můžeme zlepšit kvalitu našeho života, naše vztahy s druhými lidmi. Vysvětlují, proč nevědomky přispíváme k našemu finančnímu úspěchu či neúspěchu, k mezilidským vztahům.

Jinými slovy, informace týkající se univerzálních zákonů, odvozené z Cayceho výkladu, změnily můj život. Namísto toho, abych čel il problémům, s nimiž jsem se střetával s pocitem bezmoci, dopracoval jsem se k poznání, jak se s nimi vyrovant. Nejen že jsem začínal životu lépe rozumět, ale stal se pro mne o poznání radostnější. Uvědomil jsem si, že jsem vskutku podřízen univerzá lním zákonům ve všech fázích svého života a že tyto zákony jsou klíči, s jejichž pomocí mohu změnit svůj život.

Bruce McArthurPreklad: Milan ŽidlickýZ obsahu:

Jak univerzální zákony ovlivňují váš život

Zákon příčiny a následku

Zákony růstu

Zákony př ítažlivosti

Moc očekávání

Zákony příčiny a následky

Unikátní charakteristiky univerzálních zákonů

Využívaní zákonů k utváření našeho osudu

Hlavní zákon změny

Proč jste zde

Zákony týkající se našeho já

Vědomě ovlivňujeme výsledky prostřednictvím hlavn ího zákona projevu

Činíme správná rozhodnutí

Hledání odpovědí na naše otázky

Nalezení smyslu života

Své ideály vytyčujeme v souladu s duchem

Vnášení rovnováhy do našeho života

Zákon názoru

Nic není nemožné

Zákony lásky

Buďte zákonem

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.