Malý strom - Forrest Carter

Počet strán
Rok vydania
2006

• , zakúpené v Gorila.sk

• Túto knihu som po prvý raz čítala ako súčasť povinnej literatúry. Už vtedy ma veľmi oslovila, po prečítaní originálu v angličtine som sa rozhodla kúpiť si slovenský preklad ;) Dej knihy je veľmi zaujímavý a pútavý. Je o rodine, priateľstve a životných hodnotách. Knižka je veľmi emotívna. Mňa chytila za srdce a zatiaľ nikto komu som ju požičala netvrdil opak :)

Autor
Artforum spol.s r.o.(Blava)
Počet strán
Rok vydania
2006

V príbehoch indiánskeho chlapca Malého stroma, jeho dedka a babičky objavíme nielen ich zaujímavý pohľad na svet, ich reálie a ich život, ale hlavne seba samých. Nesmierne dobrá kniha pre dospelých, ktorú môžu čítať ešte ako deti.

Vydavateľstvo:

Artforum