Malý biely koník - Elizabeth Goudge

2016

• , zakúpené v preskoly.sk

Dcéru zaujala, odporúčam.

• , zakúpené v SuperShop.sk

Knižku odporučila vnučke kamarátka,tak som jej ju objednala.Urobila som jej veľkú radosť.

Jazyk
Väzba
Pevná bez prebalu lesklá
Rok vydania
2016

"V detstve som knihu Malý biely koník absolútne zbožňovala." J. K. Rowlingová, autorka kníh o Harrym Potterovi. Do Mesačnej doliny prichádza z Londýna pôvabné dievčatko Maruška Merryweatherová, aby sa stala paňou na Mesačnom zámku. Čoskoro zistí, že nie je prvou princeznou svojho panstva a začína pátrať, čo sa prihodilo s jej predchodkyňou…Krásny rozprávkový príbeh, ktorý si získal srdcia miliónov detí po celom svete.

Dátum vydania 2016-03-07

Dátum dotlače 01.11.2019