Kúzelné upratovanie - Japonské umenie, ako zbaviť dom neporiadku a nájsť životnú harmóniu - Kondo Marie

Garantovaný nákup z Niagara

Na sklade • 1 variant2,99 €95 % • 4 887 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €4 recenzieĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček2,69 €98 % • 2 656 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €97 % • 10 999 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant1,99 €98 % • 9 194 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,5 €100 % • 73 recenziíĎalšie informácie

Väzba
pevná s prebalom

• Dobrý darček
  • , zakúpené v MegaKnihy.sk

Ja som si tieto obidve knihy zakúpila ešte pred troma rokmi a teraz som si v priebehu dvoch mesiacov objednala, a zakúpila mojím dvom nevesta, nakoľko sú to veľmi perfektné knihy, z ktorých sa aj veľa naučia.

• super kniha

ISBN
978-80-8159-223-2
Väzba
pevná s prebalom

Kniha japonskej konzultantky sa z večera na ráno stala svetovým bestsellerom z jednoduchého dôvodu – akokoľvek sa usilujeme, nedokážeme vo svojich domácnostiach udržať poriadok.

Krátko aj po tom najdôkladnejšom upratovaní veci opäť začínajú žiť svojím životom a chaoticky zaplavovať naše príbytky. Z generácie na generáciu si predávame rozmanité skúsenosti, ale umenie upratovania medzi nimi nie je, hoci patrí k tým najdôležitejším. Priestor, v ktorom žijeme, totiž ovplyvňuje aj našu duševnú pohodu.

Marie Kondo premenila svoju celoživotnú obsesiu najprv na zamestnanie upratovacej konzultantky a neskôr aj na úspešnú knihu. Len v Japonsku sa jej predalo vyše 1,2 milióna kusov a dnes okupuje rebríčky v Európe aj Spojených štátoch. Úspech nevychádza len z toho, že ľudia nezvládajú svoj boj s neporiadkom, ale predovšetkým z toho, aká jednoduchá a účinná je jej metóda.

Spočíva v radikálnom vytriedení vecí, ktorými sme sa obklopili, a v ich správnom uložení. Stačí sa držať niekoľkých jednoduchých pravidiel. Veci treba vytriediť v presnom poradí a uložiť iným spôsobom, než sme boli doteraz zvyknutí – s mimoriadnym ohlasom sa napríklad stretla jej metóda skladania oblečenia. Marie Kondo radí ponechať si iba veci, ktoré máme naozaj radi, a nezahlcovať priestor ani vlastnú hlavu zbytočnosťami. Výhodou jej metódy je, že ak svoj dom podľa nej upracete raz, stane sa imúnnym voči neporiadku natrvalo.

Marie Kondo vedie úspešnú poradenskú spoločnosť, využívajú ju súkromné osoby aj firmy. Čakacia doba na jej služby bola už pred vydaním knihy tri mesiace. Časopis Time ju zaradil medzi 100 najvpyvnejších ľudí na svete. Je vydatá, žije v Tokiu.

• Dobrý darček
  • , zakúpené v MegaKnihy.sk

• super kniha
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v littera.sk

Pre všetkých, ktorých zaujíma, ako si udržať doma poriadok.

• , zakúpené v Panta Rhei.sk

Zatiaľ som knihu nečítala, neviem urobiť recenziu

• , zakúpené v Gorila.sk

• vlastne to všetko čo písala viem, ale takto ma to nakoplo

Mám tiež dosť preplnený byt a prečítanie knihy mi dosť pomôže bezbolestne sa rozlúčiť s predmetmi ktoré už nepotrebujem ale som na nich citovo naviazaná

• , zakúpené v Gorila.sk

zatial zaujimavy navod na upratanie , knihu som este nedocitala

• , zakúpené v Gorila.sk

Ešte som ju nestihla prečítať, ale každý si tam určite nájde pre seba, čo mu pomôže. Ja som zatiaľ s ňou veľmi spokojná. Našla som v nej postup a pomôcky ako dať domov do poriadku. :)

• , zakúpené v Literama.sk

• Ucelené úvahy a rady pre domácnosť
    • produkt mi bol odporučený
    • Uvítala by som nejaké farebné ilustrácie, napríklad stav pred a po uprataní

Napriek tomu, že som ešte nepreštudovala celú knihu, vidím jej praktický prínos v novom pohľade na zabehnuté veci a riešenia pre praktickú stránku v domácnosti
    Produkt by som odporučila známym
    Nevidím žiadne riziká pri nákupe kníh cez internet
    veľké plus je aj trochu nižšia cena oproti iným ponukám
    Kniha sa hodí pre každého používateľa, ktorý má rád poriadok

• , zakúpené v preskoly.sk

• - tento titul mi odporučila priateľka
    • - kniha je skvelá, obsahuje pomerne prevratné rady a postupy na upratovanie a udržanie poriadku
    • - hneď po prečítaní som začala so zmenami v domácnosti a môžem len potvrdiť, že to funguje
    • - uvoľnila som množstvo úložného priestoru, veci a oblečenie mám uložené prehľadne
    • ešte nájsť knihu, ktorá by ma rovnakým pútavým spôsobom priviedla k umývaniu okien - túto vášeň som v sebe ešte neobjavila

knihu určite odporúčam, kúpte si ju spolu s druhým titulom od tejto autorky s názvom "Upratané", obsahuje kreslené návody, ako presne oblečenie ukladať. Tento nákup pre mňa predstavuje dobre investované peniaze