Krvavé jahody

Produkt nemá žiadne parametre.

Úžasná kniha, nevedela som sa od nej odtrhnúť

Kto má rád,rád si prečíta skutočné príbehy s touto tématikou,tak odporúčam,

• , zakúpené v Panta Rhei.sk

Dych berúci príbeh, pútavo napísaný. Nemohla som prestať čítať no zároveň som predychavala dej ktorý nenechá nikoho chladným. Ďakujem

Produkt nemá žiadne parametre.

Úžasná kniha, nevedela som sa od nej odtrhnúť

Kto má rád,rád si prečíta skutočné príbehy s touto tématikou,tak odporúčam,

• , zakúpené v Panta Rhei.sk

• , zakúpené v preskoly.sk

Mám rád dejiny, špecialne mladších dejín.

• , zakúpené v preskoly.sk

• dostala som dobré recenzie, bol to darček, mamina ale chválila :)