Krížovka života

Prvá a dnes už legendárna kniha známeho autora približuje tajomstvo zdravia a choroby na základe čínskeho pentagramu. Obsahuje množstvo názorných ilustrácií. MUDr. Josef Jonáš...
Doporučená ponuka Beletry.sk

Počet strán
Rok vydania
2018

• , zakúpené v MegaKnihy.sk

V prvom rade by som sa rada poďakovala pánovi Josefovi Jonášovi za úžasnú knihu, za jeho lásku vloženú do tejto knihy pre nás čitateľov ❤️
    Je napísaná zrozumiteľne, prehľadne.
    Už som prečítala zopár kníh o zdraví, psychológii, orientálnej medicíne, reflexiologie atď avšak v tejto knihe je všetko na jednej "kope" a dosť zrozumiteľne aj pre bežného človeka.
    Určite túto knihu odporúčam ako povinnú literatúru pre všetky vekové kategórie (a možno pomaly zasvätiť aj deti do tejto oblasti, aby ich dospelosť bola lepšia a zdravšia)
    Ďakujem pán Josef Jonáš za vaše vedomosti a informácie o ktoré sa a nami delite ❤️

• , zakúpené v www.knihyprekazdeho.sk

• A-Z malá veľká kniha medi cíny, veľmi zrozumiteľne napísaná, zaujímavé čítanie i pre bežného laika, ktorý može aj vďaka tejto knižke trošku viac porozumieť akejsi reči (signálom) svojho tela. Nedám na túto knižku dopustiť(originál bol vydaný už dávno, práve toto novšie vydanie s modrým obalom je trošku hrubšia väzba a čitateľa potešia trošku väčšie písmenka ako v pôvodných vydaniach tejto knihy)

• tak priatelia - toto je UUUZASNAAA kniha, neskutočne poučna
    • každy sa v nej najde, mlady clovek bude zvazovať a pozorovať

človek skor narodený, ktorý je nositelom dg. STAROBA ju bude používať presne tak, ako svoju modliacu knizku. proste sa ku knihe bude pravidelne vracat a nakoniec objavi v sebe, že nemusi papkať tak veľa tabletiek ktoré si na margo svojho starnutia ešte dokupuje, lebo nevie zvládnuť svoju starobu. ak bude používat to co dr. jonas uvádza ako príklady - omladne a... kupte si ju sebe aj svojim priatelom , sestram ci bratom ako Vianočný darček. každy musi mať svoju - ja som práve v tomto čase takto urobila. dojde mi ešte 9ks a prekvapim tých, ktorý mna staru damu maju rady. doporučujem kupit, citat, tesit sa.

Autor
NOXI, spol. s r.o.
Počet strán
Rok vydania
2018

MUDr. Josef Jonáš je jedným z najpopulárnejších autorov a zároveň vyhľadávaným praktikom celostnej medicíny.

Číslo vydania 1

Hmotnosť 501g

Typ

Paperback

• , zakúpené v MegaKnihy.sk

Je napísaná zrozumiteľne, prehľadne.

• tak priatelia - toto je UUUZASNAAA kniha, neskutočne poučna
    • každy sa v nej najde, mlady clovek bude zvazovať a pozorovať

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Gorila.sk

zatiaľ so knihu nečítala
    upútala ma ponuka na fb
    ano preto ,že mi vyhovuje tento spôsob nákupu
    neviem o ničom
    doručenie je rýchle ,balenie perfektné l