Kráľovná v tieňoch Trón zo skla 4 Sarah J. Maas SK

Na sklade • 1 variant3,99 €2 372 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,48 €100 % • 721 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant2,69 €2 171 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,97 €100 % • 3 666 recenziíĎalšie informácie
1 deň • 1 variant2,29 €98 % • 19 535 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,27 €98 % • 24 250 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €90 % • 429 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,29 €97 % • 1 742 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €100 % • 748 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant1,99 €98 % • 9 194 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček1 €3 701 neoverených recenziíĎalšie informácie

Počet strán
Rok vydania
2017

• , zakúpené v alterego.sk

Autorka patrí k mojim obľúbeným. Zatiaľ všetko čo som od nej mala som bola spokojná, ak keď ma občas privádza do zúfalstva tými zvratmi v deji. Keď si konečne poviem ok už viem ako to bude ďalej pokračovať zrazu bum totálny zvrat. Čo séria respektíve kniha stále ma vie prekvapiť. Tieto knihy doslova hltam. Veľmi odporúčam pre milovníkov fantasy, je to napínavé, humorne … ja som doslova nenávidela čítanie kníh ale prišla som na to,že keď si človek nájde dobre autora zrazu sa stane milovník čítania. Za mňa bomba

• , zakúpené v vydavatel.sk

SLOVART
Počet strán
Rok vydania
2017

Štvrté pokračovanie najúspešnejšej fantasy série súčasnosti Trón zo skla. Prečítaj a podľahni – séria Trón zo skla je aj tvoja nová závislosť. Celaena sa vracia do nenávideného impéria. Aby sa pomstila. Aby zachránila svoje kedysi mocné kráľovstvo a postavila sa zoči-voči tieňom z minulosti. Odkedy akceptovala svoje férske dedičstvo, už nie je najobávanejšou nájomnou vrahyňou Celaenou Sardothien. Teraz je Aelin Galathynius, dedička terrasenského kráľovského trónu. No kým sa zmocní trónu, musí bojovať. Za svojho bratranca - bojovníka ochotného za ňu položiť vlastný život. Za svojho priateľa - mladíka spútaného v temnom väzení. A za svoj ľud zotročený surovým kráľom, za ľud očakávajúci návrat kráľovnej.

• , zakúpené v vydavatel.sk

• bez problémový nákup
  • , zakúpené v Market24.sk

• Super pre násťrocných
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v alterego.sk

• Velmi zaujimava kniha a celkove cela seria

Vrele odporucam milovnikom fantazijnych pribehov.. kniha bola zakupena pre moju dceru a ta sa nevie od nej odtrhnut

• , zakúpené v preskoly.sk

• Dobré čítanie pre dievčatá