Kočičí tarot

2015

• , zakúpené v Panta Rhei.sk

• Veľmi kvalitný tarot pre milovníkov mačiek, krásne obrázky
  • , zakúpené v moja-kniha.sk

• krásne karty s mačkami.
    • Vlastne pre ne som objednala tarot.
  • , zakúpené v MegaKnihy.sk

• krásna ilustrácia kariet

Vykladám si tarot, tak do zbierky som si kúpila tento Kočičí Tarot. Mám aj 2 kocúrov a tak som nemusela premýšľať

Autor
SYNERGIE CZ s.r.o.
Počet strán
Rok vydania
2015

Spoznajte pradávnou múdrosť mačiek prostredníctvom tarotových kariet!

Túžite vedieť, čo sa v skutočnosti skrýva za vševedúcim pohľadom mačky? Vstúpte do magickej ríše uhrančivých šeliem mačkovitých a zistite to! Mačky v tejto tarotovej sade na prvý pohľad vyzerajú a tiež sa správajú ako normálne mačky. Na rozdiel od nich však čelia ťažkým životným situáciám, riešia najrôznejšie vzťahové problémy a dostávajú lekcie a ponaučenie, ktoré vám pri vašich výkladoch tarotu môžu prísť vhod.

Súčasťou tarotovej sady je okrem 78 kariet aj príručka, ktorá vás touto nádhernou tarotovou sadou prevedie. Nájdete v nej podrobný rozbor všetkých kariet a múdre mačky vám pomôžu nájsť odpovede na všetky vaše dôležité otázky.

Karty Malej arkány sú rozdelené do štyroch častí - štyroch mačacích klanov (klan ohňa, klan krajiny, klan mora a klan neba). Karty Veľkej arkány prostredníctvom mačacích mystérií vzdávajú hold všetkým právoplatným potomkom Mačacej Bohyne.

Mačací tarot vám dáva jedinečnú príležitosť spoznať svet tarotu a svet mačiek prostredníctvom jedinej tarotovej sady. Vďaka svojej perfektnej znalosti oboch týchto svetov dokázala autorka Lunaea Weatherston umne skĺbiť tradičné významy tarotu s vlastnosťami a múdrosťou mačiek.

• , zakúpené v Panta Rhei.sk

• Veľmi kvalitný tarot pre milovníkov mačiek, krásne obrázky
  • , zakúpené v moja-kniha.sk

• krásne karty s mačkami.
    • Vlastne pre ne som objednala tarot.

• • príručka, pekné lesknúce sa karty (78ks)
    • • parádne vykladanie
    • • skvelé pexeso sa dá z nich spraviť, sú všestranné
    • • nakoľko mám doma jednu mačku, často sa mi stáva že mi karty pobehá (mačka mačke sa nezaprie)

Spokojnosť na 95%!

• , zakúpené v MegaKnihy.sk