Karty mořských panen - Lucy Cavendish

SYNERGIE CZ s.r.o.
Počet strán
Rok vydania
2014

Morské panny sú bytosti, ktoré nám ukazujú, ako viac milovať seba samých a ako si lepšie porozumieť. Učia nás, ako môžeme osláviť našu zmyselnosť. Vážia si ženskosť, jasajú nad našou plodnosťou, sú hrdé na naše túžby, našu krásu a pudovosť. Žiadajú nás, aby sme s nimi znova spievali svoju pieseň. Svojou nezávislosťou nám ukazujú, ako si udržať to, kým sme, aj v našich intímnych vzťahoch. Ich neskrývaná krása a sexualita a ich prirodzené vábenie nám pripomínajú, že sme žiaduce a silné už len tým, že sme nažive.

Tieto vykladacie karty vás spoja s liečivou múdrosťou a zmyselnosťou morských panien a naučia vás, ako vnímať samú seba ako zmyselnú a silnú ženu, ktorá sa pritom nebojí dať najavo svoju zraniteľnosť. Nadýchnite sa a ponorte sa do hlbín oceánu dávnej múdrosti, kde na vás tieto jedinečné bytosti čakajú.

Balenie obsahuje 45 kariet a sprievodnú príručku, v ktorej sa dočítate, ako s vykladacími kartami pracovať, zoznámite sa s podrobným významom jednotlivých kariet a tiež sa naučíte niekoľkých spôsobov ich vykladania.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.