Kámasútra expert

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v www.knihyprekazdeho.sk

• Praktický
  • , zakúpené v vydavatel.sk

• Knihu považujem za povrchnú. Obrázky s trochou textu.

Najviac sa mi nepáčili fotografie. Považujem ich za imigračnú a liberálnu indoktrináciu.
    V krajinách, kde majú obyvateľstvo v rôznych kombináciách a černochov/šiek a belochov/šiek tam nech predávajú knihu s takýmto obsahom. Tu u nás na Slovensku sa mi však vôbec to nepáči. Knihu som vrátil. (Vydavateľ.sk mi vrátil peniaze rýchlo - bol som veľmi spokojný.)

Produkt nemá žiadne parametre.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v www.knihyprekazdeho.sk

• Praktický
  • , zakúpené v vydavatel.sk

• Knihu považujem za povrchnú. Obrázky s trochou textu.