Johannine Vianoce Johanna Basfordová SK

Počet strán
Rok vydania
2016

• , zakúpené v www.knihyprekazdeho.sk

Od tejto autorky mám už knihu. Spokojnosť . Kniha splnila moje očakávanie.

• , zakúpené v moja-kniha.sk

Pekná kniha, plná vianočných omaľovávaniek, vhodná ako darček pre všetky vekové kategórie.

• , zakúpené v preskoly.sk

Keďže som mala to šťastie porovnať originá a slovenskúl verziu tejto knižky,môžem túto,slovenskú verziu odporučiť.Papier je rovnako hladký,t rošku žltkastý.Vlastne sa od anglickj verzie líši len tým,že je to po slivensky :) Obrázky pekné,klasická Johanna.Len som čakala,že papier bude tvrdší,keďže dlho pred vydaním bolo avizované,že stránky budú trhacie a budú sa dať zarámovať,aj dať sa lepšie pracovať s akvarelovými ceruzkami.Stránky z predchádzajúcich Johanniných knižiek sa zvlnili, čo však napravila záťaž na knižke,na pár dní.

Autor
Vydavateľstvo Tatran s.r.o.
Počet strán
Rok vydania
2016

Vezmite do rúk pastelky, ceruzky aj perá, otvorte túto kúzelnú knihu a ponorte sa do vlastného sveta, kde čas plynie pomaly a lenivo a kde vám bude vždy dobre. Kniha omaľovaniek Johannine Vianoce je veselou oslavou najkrajších sviatkov v roku. Vymaľujte obrovské snehové vločky, rozkošné perníkové domčeky, vdýchnite život sobom ťahajúcim sane s darčekmi a vyzdobte kopec ďalších vianočných motívov. Nechajte svoju fantáziu, aby viedla vašu ruku a vytvorte si umelecké diela presne podľa vašej aktuálnej nálady a vkusu.

• , zakúpené v www.knihyprekazdeho.sk

Od tejto autorky mám už knihu. Spokojnosť . Kniha splnila moje očakávanie.

• , zakúpené v moja-kniha.sk

• Možnosť vybrať strany
    • Jednostranné kresby
    • Vianočná téma
    • Menší počet kresieb

Poznám a vlastním predošlé knihy tejto autorky, preto som sa rozhodla kúpiť si aj túto s vianočnou tematikou. Maľovanka má kvalitný pevnejší papier, na ktorý sa dá maľovať aj vodovými farbami alebo fixkami. Odporúčam túto knihu všetkým milovníkom maľovaniek pre dospelých, ktorí majú radi Vianoce, aj fanúšikom kníh Johanny Basfordovej. Cena je primeraná a zodpovedá kvalite.