Jedna radostná myšlienka Kniha je plná fotografií, pocitov, postrehov, zaznamenaných strastí i radostí, ktoré boli súčasťou unikátneho behu hýľovského farára a riaditeľa útulku pre bezdomovcov Oáza... Celý popis
13,1 €
Doprava 2,27 €, Do týždňa
Odporúčaná ponuka Gorila.sk Do obchodu
Jedna radostná myšlienka
Odporúčané ponuky (1) Jedna radostná myšlienka 98% (28 407×)Do týždňa 2 ocenenie
Jedna radostná myšlienka (Ako som bežal za chudobných z Košíc do Ríma)
Jedna radostná myšlienka (Ako som bežal za chudobných z Košíc do Ríma)
Najlacnejšie ponuky (7) Jedna radostná myšlienka 94% (25 582×)Na sklade 2 ocenenie
Jedna radostná myšlienka (1. akosť) (Jarmila Repovská, Peter Gombita)
Jedna radostná myšlienka (1. akosť) (Jarmila Repovská, Peter Gombita)
758 recenzií Do týždňa 1 ocenenie
Jedna radostná myšlienka - Peter Gombita
Jedna radostná myšlienka - Peter Gombita
98% (5 969×)Do týždňa 1 ocenenie
Jedna radostná myšlienka - Jarmila Repovská, Peter Gombita
Jedna radostná myšlienka - Jarmila Repovská, Peter Gombita
98% (28 407×)Do týždňa 2 ocenenie
Jedna radostná myšlienka (Ako som bežal za chudobných z Košíc do Ríma)
Jedna radostná myšlienka (Ako som bežal za chudobných z Košíc do Ríma)
100% (1 562×)Do týždňa 1 ocenenie
Jedna radostná myšlienka - Repovská Jarmila
Jedna radostná myšlienka - Repovská Jarmila
Recenzie Jedna radostná myšlienka
Všetky (1) Overené (1) Pozitívne (1) Knihu práve čítam a páči sa mi!
Zobraziť všetky recenzie (1)
Popis produktu Kniha je plná fotografií, pocitov, postrehov, zaznamenaných strastí i radostí, ktoré boli súčasťou unikátneho behu hýľovského farára a riaditeľa útulku pre bezdomovcov Oáza nádej pre nový život, n. o. , otca Petra Gombitu. 50 dní, 36 maratónov, 1550 kilometrov. No nebolo to o dokazovaní si niečoho, ale o tom, ako je človek schopný nájsť v sebe silu ísť ďalej, aj keď sa zdá, že už je na konci. Kniha je iste dobrou inšpiráciou aj pre tých, ktorí vo svojom živote prechádzajú krízou.
Autor:
Peter Gombita, Jarmila Repovská
Vydavateľstvo:
Vydavateľstvo Michala Vaška
Počet strán: 224
ISBN: 9788081980015
Typ väzby: lepená / mäkká obálka
Rozmer: 145 x 205 mm
Rok vydania: 2017
Jazyk: slovenský
98% (28 407×)Do týždňa 2 ocenenie
Jedna radostná myšlienka (Ako som bežal za chudobných z Košíc do Ríma)
Jedna radostná myšlienka (Ako som bežal za chudobných z Košíc do Ríma)
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.
Parametre produktu Jarmila Repovská, Peter Gombita
Zobraziť ďalšie parametre
Poradňa Jedna radostná myšlienka
{"Obľúbené kategórie":[["Tlakomery","https://tlakomery.heureka.sk/"],["Kadernícke a kozmetické kreslá","https://kadernicke-kozmeticke-kresla.heureka.sk/"],["Doplnky stravy pri dojčení","https://doplnky-stravy.heureka.sk/f:42485:1/"],["Via ferrata","https://via-ferrata.heureka.sk/"],["Golfové drevá","https://golfove-dreva.heureka.sk/"],["Pánske plavky Nike","https://panske-plavky.heureka.sk/f:8607:225493/"],["Dioptrické okuliare Dior","https://dioptricke-okuliare.heureka.sk/f:14254:8498496/"],["Bezdrôtové klávesnice","https://klavesnice.heureka.sk/f:12866:106915/"],["Hojdačky Woody","https://hojdacky.heureka.sk/f:7412:123951/"],["4K monitory Dell","https://monitory.heureka.sk/f:1841:77873;3302:487806/"]],"Vybrané značky":[["Knihy Ikar","https://knihy.heureka.sk/f:19863:717570/"],["Knihy Computer Press","https://knihy.heureka.sk/f:19863:1160774/"],["Knihy Mytago","https://knihy.heureka.sk/f:19863:2330899/"],["Knihy Rybka Publishers","https://knihy.heureka.sk/f:19863:16251546/"],["Knihy Došel karamel","https://knihy.heureka.sk/f:19863:8384250/"]],"Ako vybrať najlepšie":[["Ako vybrať vrchný matrac?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-vrchny-matrac-c5454-20363/"],["Ako vybrať filter do akvária?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-filter-do-akvaria-c2650-20191/"],["Ako vybrať detskú deku?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-detsku-deku-c4807-19571/"]],"Vybrané produkty":[["Haven Singletrail Long modré","https://cyklisticke-nohavice.heureka.sk/haven-singletrail-long-modre/"],["Shimano Revo RS35","https://radenie.heureka.sk/shimano-revo-rs35/"],["Zebra TC26 TC26BK-21A422-A6P","https://pokladnicne-pocitace.heureka.sk/zebra-tc26-tc26bk-21a422-a6p/"],["Scarlett obliečky Měsíček ružové 100 x 135 cm","https://detske-obliecky.heureka.sk/scarlett-obliecky-mesicek-ruzove-100-x-135-cm/"],["Hendi 810200","https://gastro-voziky.heureka.sk/hendi-810200/"],["Montessori Tajomný sáčok s geometrickými telesami","https://montessori-zmyslove-pomocky.heureka.sk/montessori-tajomny-sacok-s-geometrickymi-telesami/"],["Glow Snake Stolná UV lampa čierna","https://lampy-na-nechty.heureka.sk/glow-snake-stolna-uv-lampa-cierna/"]],"Odporúčame":[["Apple iPhone 15","https://mobilne-telefony.heureka.sk/f:26540:34644595/"],["Apple Watch 9","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34738896/"],["Apple Watch Ultra 2","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34644606/"],["PlayStation 5","https://herne-konzoly.heureka.sk/playstation-5/"],["Lego","https://stavebnice-lego.heureka.sk/"],["Zimné pneumatiky","https://pneumatiky.heureka.sk/f:5428:13093/"],["Nábytok","https://nabytok.heureka.sk/"],["Oblečenie a móda","https://moda.heureka.sk/"]]}